Автор: Мінмолодьспорт
Дата: 21/09/17 18:18
 
Презентація проекту реконструкції СК «Авангард» (Фото: Мінмолодьспорт)
21 вересня в Міністерстві молоді та спорту презентували стратегічний план розвитку спортивного комплексу «Авангард», що розташований в Києві, по вулиці Мельникова.
У презентації взяли участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, народний депутат України Юрій Савчук, президент Федерації хокею Анатолій Брезвін, директор спорткомплексу «Авангард» Віктор Гончаренко, директор ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» Віктор Чібірєв, представники хокейної спільноти України.
«У 2014 році Мінмолодьспорту разом з небайдужими народними депутатами, спортивною громадою, тобто з усіма вами, ми повернули державі спорткомплекс (насправді провадження по цій справі було порушено у січні 2014 року - прим. ред.), який раніше був базою для тренувань ДЮСШ «Сокіл» і хокейної збірної України. Напрацьовано стратегічний план розвитку комплексу, який передбачає декілька фаз відродження «Авангарду», - наголосив Ігор Жданов.

Міністр також зазначив, що це будуть не лише дві арени для хокею зі збільшеною кількістю місць для вболівальників. В складі нового спорткомплексу, зокрема, передбачено створення сучасних умов для розвитку та проведення змагань з баскетболу, гімнастики, плавання та інших видів спорту.
За словами архітекторів проекту з ТОВ «Порталгруп» Андрія Сіленка та Дениса Землякова, які детально презентували план розвитку «Авангарду», передбачено три черги робіт.
Перша – це, власне, капітальний ремонт будівлі льодової арени із влаштуванням трибуни на 600 стоячих місць (загальна кількість глядацьких місць - 1000), протягом 2018 року.
Друга – збільшення кількості глядацьких місць до 1800, прибудова до будівлі арени кількох універсальних спортивних залів 30Х60 м; побудова критого басейну із рекреаційним центром, залів для спортивної гімнастики, боксу, тренажерів та ін. Ці роботи за наявності фінансування планується виконати у 2019-2020 рр.
Третя черга – побудова нового льодового палацу, готелю, автостоянки – запланована на 2021-2023 рр.

На сьогоднішній день Мінмолодьспорту були виділені необхідні кошти для передпроектних робіт - близько 660 тис. грн. Це містобудівний розрахунок; топографо-геодезичні вишукувальні роботи; обстеження технічного стану конструкцій існуючої будівлі; розробка відповідної документації.
На першу чергу робіт – капремонт існуючої льодової арени та глядацької зали – потрібно передбачити у Державному бюджеті на 2018 рік - 89 млн. грн.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов під час презентації наголосив на важливості відновлення цього комплексу. Він закликав народних депутатів відстояти виділення необхідних коштів у Держбюджеті - 2018: «Києву потрібна сучасна льодова арена, на якій би тренувались і діти початківці, і хокейні клуби, і школи фігурного катання. Разом нам вдалося відвоювати цю будівлю у недобросовісних орендарів і повернутися у державну власність до сфери управління Мінмолодьспорту разом маємо її відновити».

Народний депутат Юрій Савчук запевнив, що у Верховній Раді є «потужне спортивне лобі» – це група небайдужих народних депутатів, які відстоюватимуть питання виділення необхідних коштів на відновлення спортивної інфраструктури, зокрема, для спорткомплексу «Авангард».

Президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін подякував Міністру Ігорю Жданову, спортивній громаді, народним депутатам за увагу до відновлення «Авангарду» та висловив сподівання на позитивне вирішення цього питання під час бюджетного процесу.

Проект реконструкції СК «Авангард», I черга (Мал. Мінмолодьспорт)Проект реконструкції СК «Авангард», III черга (Мал. Мінмолодьспорт)Проект реконструкції СК «Авангард», III черга (Мал. Мінмолодьспорт)

Відео:


Джерело: Мiнiстерство молоді та спорту України

Відео по темі:
 
 
1.   Ilya   24/09/17 15:52    

Так и чешутся руки прокоментировать всю ту ересь, которую Жданов все время выдает. Насчет "мы пахали (вернули в госсобственность)" - это у них уже аксиома. А если взглянуть на решение суда от №910/993/14 от 17.03.2014, то там четко указано, что Министерство обратилось в Прокуратуру в НОЯБРЕ 2013 года. Вопрос: где в это время был Жданов-сотоварищи? Но это так, мелочь. Главное дальше: по его утверждению "...з 1990 року приміщення льодового палацу перебувало у користуванні громади м. Києва, там знаходилась відома дитячо-юнацька хокейна школа Сокіл... З початку 2000-х спорткомплекс був під управлінням профспілок... Він знаходився у жахливому стані, такий результат хазяйнування профспілок..."
Ну во-первых, Авангард НИКОГДА не был в комунальной собственности, а изначально был в пользованиии профсоюзов о чем говорит вышеупомянутое и нижеприведенное решение суда. Во-вторых, до убогого состояния объект довели не профсоюзы, а арендаторы в виде некого ТОВ Славутич-спорт (соучередителями которого была сама ФХУ и прочая нечисть), которая сдавала объект в субаренду. И заметьте, никто не заикается об том, чтобы наказать виновных в недоделанном ремонте и пропавшем оборудовании, якобы хранившимся у WM-Україна (тоже ясно почему: велика вероятность в результате расследования выйти на самих себя)... ;)
В третьих, тезис о том, что там находилась прославленная школа Сокол соответствует действительности лишь отчасти: там находилась прославленная СДЮШОР Сокол, которую ДО СИХ ПОР возглавляет покойный Уткин В.П., а частная контора Славика к Авангарду уж точно никакого отношения не имеет (но раскатывает губу всем там заправлять, по какому праву непонятно, но у нас чудеса случаются типа того как частная "Школа борьбы" в 2 шага превращается в комунальную "Школу спорту" с отделением хоккея. Может и тут что-то изобретут, хз)...
Ну и самое главное по самой реконструкции (бред про Нью-Васюки к 2023 году предлагаю вообще не рассматривать). Почему никто не возмущается цифрой в 89 млн., хотя за такие деньги запросто можно новый дворец отгрохать (живой тому пример - Краматорск, причем там смета тоже явно завышена минимум в 1,5 раза). А тут практически все готово, вроде в судах степень готовности оценивалась более 60-70 проц. А "спильнота" молчит по одной причине: Витя Гончаренко - зам Супруна по их пламенной организации, и у них у всех уже $ в глазах начинают сверкать, которые они собираются осваивать... >:)

Рішення Господарського суду м.Києва №910/993/14 від 17.03.2014
Рішення Господарського суду м.Києва №910/993/14 від 17.03.2014


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди