Автор: Prozorro
Дата: 14/08/17 14:04
 
Проект реконструкції ЛСК "Авангард"
Державне підприємство "Спортивний комплекс "Авангард" відзвітувало про укладений договір на виконання передпроектних та вишукувальних робіт з "Реконструкції бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки ДП "СК "Авангард".
Згідно підписаного договору ТОВ "Порталгруп" у строк по 31 грудня 2017 року має виконати предпроектні та вишукувальні роботи з реконструкціі будівлі ДП "СК "Авангард". Вартість робіт становить 659 тис. 268 грн. За графіком виконання, роботи складаються з 4-х етапів: 1) Містобудівний розрахунок (вихідні дані) - термін виконання робіт 20 робочих днів; 2) Топографо-геодезичні вишукувальні роботи - 25 робочих днів; 3) Обстеження технічного стану конструкцій існуючої будівлі - 40 робочих днів; 4) Проектна документація на стадії "Передпроектна пропозиція" - термін виконання 42 робочих дні.
Нагадаємо, що спорткомлекс "Авангард" було побудовано за рахунок коштів резервного фонду Ради Міністрів Української РСР, льодовий палац спорткомплексу прийнято у експлуатацію 29 грудня 1981 року, після чого він знаходився в управлінні Київської міської ради профспілок. 29 листопада 2010 року Кабінет Міністрів України своєю постановою виділив 15 млн. грн. на поліпшення технічного стану ДЮУСЦП "Авангард", у грудні 2010 року було придбано обладнання у ТОВ "WM-Україна" за процедурою закупівлі у одного учасника (згідно висновків господарського суду обладнання для фунціонування льодової арени фактичною вартістю 14 млн. 982 тис. 800 грн. має й досі знаходитись на відповідальному зберіганні у ТОВ "WM-Україна"), у 2011 році за аналогічною процедурою, також у ТОВ "WM-Україна", було замовлено реконструкцію будівлі льодового палацу ДЮУСЦП "Авангард" вартістю 20 млн. грн., але будівельні роботи не були завершені. У листопаді 2013 року Мінмолодьспорту звернулося до Генеральної прокуратури з проханням витребувати з незаконного володіння ДЮУСЦП "Авангард" будівлю льодового палацу, та визнати право власності за державою. 17 березня 2014 року Господарський суд Києва задовольнив позов першого заступника прокурора міста Києва та повернув спорткомплекс "Авангард" у власність держави. 3 вересня 2014 року Кабінет Міністрів України підпорядкував льодовий палац спорткомплексу "Авангард" Мінмолодьспорту.
17 вересня 2014 року Наказом Мінмолодьспорту було створено Державне підприємство "Спортивний комплекс "Авангард". Згідно цього наказу, виконання обов'язків директора ДП СК "Авангард", до призначення керівника в установленому порядку, було покладено на Завальнюка В.Д. та доручено Завальнюку В.Д. провести державну реєстрацію підприємства. 19 вересня 2014 року відділом державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Шевченківського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у місті Києві було здійснено реєстрацію даного підприємства. 14 травня 2015 року ДП СК "Авангард" отримало статус бази олімпійської підготовки. Наказом Мінмолодьспорту від 30 березня 2016 року № 1167 будівлю льодового палацу закріплено за державним підприємством "Спортивний комплекс "Авангард" на праві господарського відання, а наказом Мінмолодьспорту №1168 утворено комісію з питань інвентаризації майна, що знаходиться в будівлі.
З 5 травня 2015 року по 29 червня 2017 року керівником ДП "СК "Авангард" був Симчук Костянтин Миколайович. Наразі виконуючим обов'язки директора підприємства призначено Гончаренка Віктора Анатолійовича, який до цього займав посаду директора ТОВ "Хокейний світ України"

Джерело: Prozorro  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.027 секунди