Автор: Південмаш
Дата: 11/04/18 11:17
 
УВСП «Метеор» (Фото: В городе)
Універсальний видовищний спортивний палац «Метеор» ПІВДЕНМАШу площею понад 27 тисяч квадратних метрів – найбільший заклад такого типу в місті Дніпро.

В середині 2013 року його було передано державному підприємству «Льодові арени» для проведення реконструкції з метою підготовки до чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року. Проте, в березні 2014 року було оголошено, що чемпіонат в Україні не відбудеться, і в тому ж місяці дивним чином припинило господарську діяльність ДП «Льодові арени». Все, що воно встигло зробити, це отримати з бюджету 72 млн. гривень і вщент розтрощити будівлю палацу, залишивши лише коробку стін та стелю.

З того часу минуло чотири роки, але повернути УВСП «Метеор» на баланс ПІВДЕНМАШу все ніяк не виходило. Тим часом будівля знаходилася в стані руйнації, а мешканці міста були позбавлені можливості займатися спортом, відвідувати спортивні змагання і концерти.

І ось нарешті закінчилася тривала судова тяганина – УСВП «Метеор» повернуто на баланс ПІВДЕНМАШу. Наразі триває підготовка документів, після завершення якої заклад буде передано ПІВДЕНМАШем у комунальну власність. Це дозволить провести реконструкцію палацу і забезпечити його подальшу експлуатацію за цільовим призначенням.

ПІВДЕНМАШ підкреслює велику роль у поверненні УСВП «Метеор» військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України. Саме завдяки її професійності і наполегливості судовий процес було доведено до логічного кінця, і важливий соціальний об’єкт буде знову слугувати громаді. ПІВДЕНМАШ також із задоволенням і вдячністю зазначає, що це не єдиний об’єкт, повернений органами військової прокуратури у державну власність та на баланс підприємства.

Державне підприємство «Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова», 06.04.2018 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.028 секунди