Автор: Prozorro
Дата: 17/04/18 12:30
 
Лого Інститут Харківпроект
Комунальне підприємство «Харківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» оприлюднило договір з Товариством з обмеженою відповідальністю «Інститут Харківпроект» на розробку проектно-кошторисної документації по об'єкту «Будівництво «Льодової арени» по проспекту Лозовеньківському, 71 в м. Харкові». Сума договору становить 1 млн. 490 тис. грн. Роботи складаються з трьох етапів: 1) Містобудівний розрахунок, стадія «Проект» - 66 робочих днів після отримання вхідних данних та авансу. 2) Завершення розробки стадії «Проект» - 44 робочі дні після завершення першого етапу. 3) Стадія «Робоча документація» - 65 робочих днів після отримання позитивного висновку експертизи.
Договором передбачено що Льодова арена має містити: льодове поле розміром 60х30 м. для хокею, фігурного та масового катання; майданчик зі штучним льодом для тренування техніки контроля шайби, реакції та координації; майданчик з двома доріжками для гри у керлінг; трибуни для глядачів до 500 місць; спортивно-розважальний комплекс; буфет на 20-30 посадочних місць.
Зазначимо, що ще у 2016 році чиновники Харківської міської ради анонсували будівництво Льодового палацу на Олексіївці місткістю на 5000 осіб. Нагадаємо також, що ТОВ «Інститут Харківпроект» позаминулого року виграло тендер на проект будівництва Льодового палацу у м. Черкаси на 700 глядачів вартістю 1 млн. 190 тис. грн., але реалізація цього проекту наразі ще не розпочалась.

Джерело: Prozorro  
1.   Ilya   17/04/18 12:48    

Вот вам пожалуйста: говорили о 5-тысячнике, а как до документов дошло оно у них до 500 усохло. Чтобы у них все так же усохло, как их обещания! >:)
И дай бог чтобы хоть что-то построили, а не так как в Краматарске: уже денег под стольник вбухали, а достроить уже второй год никак не могут (а в документации срок строительства указан - 211 дней!) X-(


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.023 секунди