Автор: Prozorro
Дата: 05/05/18 09:23
 
Проект спорткомплексу на Тростянецькій (Мал: А2 ПРОЕКТ)
Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підвів підсумки закупівлі за предметом «Містобудівний розрахунок та предпроектні роботи по об’єкту «Будівництво багатофункціонального спортивного комплексу з льодовою ареною та басейном на вул. Тростянецькій, 60». Переможцем визначене Товариство з обмеженою відповідальністю «А2 ПРОЕКТ». Вартість акцептованої пропозиції становить 756 тис. грн.
Слід зазначити, що найвигіднішу пропозицію вартістю 749 тис. 500 грн. надало ТОВ «Архітектурне бюро Проценко», але вона була відхилена тому що не відповідає визначеним умовам та документації закупівлі.
За кошторисом роботи складаються з 4 етапів: 1) Містобудівний розрахунок 2) Предпроектні роботи 3) Інженерно-геологічні вишукування території проектування 4) Топографо-геодезичне знімання території проектування в масштабі 1:500. Згідно попереднього ескізу пректування, очікувана вартість будівництва льодової арени разом з басейном становить 108 млн. грн.

Джерело: Prozorro  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди