Автор: Prozorro
Дата: 13/04/18 20:36
 
Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголосив про здійснення державної закупівлі за предметом «Містобудівний розрахунок та предпроектні роботи по об’єкту «Будівництво багатофункціонального спортивного комплексу з льодовою ареною та басейном на вул. Тростянецькій, 60». Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 23 квітня, аукціон буде признечено після 19 квітня. Очікувана вартість закупівлі становить 800 тис. грн.
Згідно тендерної документації в комплекс спортивних споруд повинні входити:
- універсальний спортивний майданчик, який можливо використовувати в якості великого футбольного поля, двох малих футбольних полів, баскетбольного поля;
- відкриті майданчики з тренажерним обладнанням;
- легкоатлетичні доріжки навколо великого футбольного поля;
- криті трибуни та роздягальні з туалетами;
- чотири криті та чотири відкриті тенісні корти;
- окремо розташоване мале футбольне поле;
- критий басейн на 50 метрів;
- льодова арена;
- універсальні спортивні зали;
- сучасний благоустрій території.
Нагадаємо що вперше розмови про спорткомплекс з басейном та льодовим центром на вул. Тростянецька, 60 почалися у 2013 році. Після призначення на посаду заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, начальника управління молоді та спорту КМДА у 2017 році В. Гутцайт заявив про приоритетність побудови багатофункціонального спорткомплексу на вул Тростянецькій 60. Згідно бюджету м. Києва на 2018 рік у поточному році для будівництва багатофункціонального спортивного комплексу на Тростянецькій, 60 передбачено 800 тис. грн. Загальний обсяг фінансування зазначеного об'єкту має бути 95 млн. грн.

Джерело: Prozorro  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.013 секунди