Автор: МСЛ
Дата: 15/05/18 16:20
 
Богуславські шершні (Фото: М.С.Л.)
12 травня 2018 року вихованці богуславського Універсального навчально-тренувального центру «Льодограй», який є соціальним проектом оператора державних лотерей «М.С.Л.», стали абсолютними переможцями Відкритого чемпіонату Києва з хокею серед юнаків 2007 року народження.

Протягом 20 напружених матчів, які відбувались протягом спортивного сезону 2017-2018, за перше місце у чемпіонаті змагалися 6 команд з чотирьох міст України. Так, столицю представляли команди: «Крижинка», «Атек», «Київ» та «Сокіл», честь міста Вінниця відстоювала команда «Патріот», за Білу Церкву грала команда «Білий Барс», а за місто Богуслав - команда «Шершні», яка за результатами змагань виборола золото.

Церемонія нагородження переможців чемпіонату України відбулася на території богуславської арени за участі директора УНТЦ «Льодограй» та голови громадської спілки з хокею у Київській області Ігоря Штефана та керівника відокремленого підрозділу Федерації хокею в Київській області Юрія Загороднього. Так, 20 спортсменів, які здобули перемогу, отримали медалі, а капітану команди «Шершні» був вручений довгоочікуваний золотий кубок.

Коментуючи результати вихованців «Льодограй» та чемпіонат Києва в цілому, Олександр Матвійчук, головний тренер команди «Шершні» та зірковий український хокеїст, зазначив, що досягти подібного результату було надзвичайно важко. Богуславські хокеїсти займаються всього 3 роки, тож у їх суперників була значна перевага у досвіді, проте, завдяки наполегливій праці та бажанню перемогти, «Шершні» змогли посісти найвищий щабель цього наймасштабнішого чемпіонату України з хокею в їх віковій категорії.

Крім того, тренер наголосив, що для його вихованців надзвичайно важливо брати участь у якомога більшій кількості турнірів та матчів, адже це дає безцінний спортивний досвід як для самих спортсменів, так і для тренерів. Тож попереду на них чекають нові виклики та нові змагання.

Нагадаємо, що Універсальний навчально-тренувальний центр «Льодограй» було збудовано у 2014 році на кошти оператора державних лотерей «М.С.Л.», який взяв на себе зобов’язання фінансово підтримувати комплекс упродовж 10 років. Загальний обсяг інвестицій склав майже 3 000 000 доларів США.
Починаючи з 2014 року, призерами регіональних, національних і міжнародних змагань стали понад 130 вихованців УНТЦ «Льодограй».

МСЛ, 15.05.2018
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.008 секунди