Автор: УКРОП
Дата: 04/06/18 21:05
 
В. Шевченко на Льодовій арені (Фото: УКРОП)
Народний депутат від УКРОПу Віктор Шевченко відвідав місто Калуш. Парламентар завітав на льодову арену «Нафтохімік». Напередодні з ініціативи нардепа на реконструкцію закладу, облаштування нових роздягалень та встановлення сучасного лед-освітлення з державного бюджету виділили півмільйона гривень.

«Коли до нас на змагання приїздило більше 6 команд, ми вже не могли їх розмістити. А три нові роздягальні значно збільшили площу, дітям зручно перевдягатись. Освітлення арени – одне з найкращих в Україні, до того ж ми суттєво економимо на енергоносіях», – каже директор льодової арени «Нафтохімік» Євген Геренда.

В середньому на Калуській льодовій арені займається майже півтисячі дітей та дорослих. Зокрема, одна з кращих аматорських хокейних дитячих команд України «Легіон». Завдяки ремонтам тепер в Калуші можна приймати турніри міжнародного рівня.

«Мій син грає в хокейному клубі «Легіон» уже 4 роки. Спорт цей дороговартісний. Практично всі витрати лягають на плечі батьків. І ми раді, що вдалося покращити умови для наших дітей. Тепер вони можуть не їхати далеко, а матимуть змогу вдома приймати команди з інших країн. А це підвищить їхній професійний рівень», – розповідає калушанин Петро Чепіль.

Льодова арена в Калуші зведена ще 10 років тому. Тому заклад потребує постійного оновлення матеріально-технічної бази. За словами Віктора Шевченка, він й надалі сприятиме розвитку та розбудові цього спортивного об’єкта.

«Дуже приємно, що в Калуші є така велика льодова арена. Та, на жаль, у чиновників інколи бракує коштів чи часу, щоб опікуватись такими спорудами. І багато витрат лягає на плечі батьків. Тому я радію, що вдалось допомогти цьому спортивному закладу. Я й надалі підтримуватиму дитячі спортивні школи, секції. Адже здорові діти – це здорова нація», – зазначив Віктор Шевченко.

УКРОП, 04.06.2018 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.03 секунди