Автор: Прокуратурa м. Києва
Дата: 01/04/19 13:50
 
Проект реконструкції ЛСК "Авангард"
Прокуратурою міста Києва спільно з СУ ГУНП у місті Києві та УЗЕ у м. Києві завершено досудове розслідування відносно колишнього директора Підприємства Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок міста Києва «Авангард» за фактом заволодіння майже 15 млн гривень бюджетних коштів, виділених на закупівлю обладнання для льодової арени.
Як повідомлялося, обвинувачений, з метою заволодіння грошовими коштами, підписав акт приймання від постачальника обладнання для утворення і підтримки якісного штучного льоду на льодовій арені, одночасно підписавши акт передачі даного обладнання постачальнику на зберігання. Підписані документи стали підставою для перерахування на рахунок комерційного підприємства майже 15 млн. грн. з Державного бюджету за фактично відсутнє обладнання.
Дії колишнього службовця кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 КК України. На даний час обвинувальний акт скеровано до суду.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю строком до 3 років та з конфіскацією майна.
Нагадаємо також, що нещодавно Голосіївський районий суд м. Києва задовольнив клопотання старшого слідчого Головного управління Національної поліції в місті Києві про арешт майна колишнього директора ДЮУСЦП «Авангард».

Джерело: Прокуратурa міста Києва

Відео по темі:
 
Теги: авангард
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.03 секунди