Автор: ZIK
Дата: 24/04/19 10:22
 
Святкування у Новояворівську (Фото: Facebook)
Учора, 23 квітня, у місті Новояворівську Яворівського району Львівської області відбулося урочисте святкування двою ювілеїв: 10-ліття Льодової арени та 10-ліття ХК «Галицькі Леви» – п’ятикратного чемпіона України.

У Новояворівськ прибули на свято голова Федерації хокею Львівщини Микола Романюк, голова відділення НОК України у Львівській області, член НОК України Юрій Турянський; начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як; голова профільної комісії Львівської облради Петро Жукровський; член колегії мінмолодьспорту України, директор стадіону «Арена Львів» Юрій Майборода, очільниця Львівської обласної федерації фігурного катання Оксана Вацеба, голова Яворівської районної ради Володимир Сичак, заступник голови Яворівської РДА Назар Сойко, міський голова Новояворівська Василь Муравель, тренер ХК «Галицькі Леви» Михайло Чіканцев, голова Федерації біатлону Львівщини Роман Полюга, гості з Канади та інші.

Розпочалося святкування із показових виступив юних фігуристів, тренером яких є Сюзанна Осипян.

Відтак на Льодову арену вийшли спортсмени різного віку із ХК «Галицькі Леви», які разом із усіма учасниками святкування, і на кризі, і на трибунах, дружно виконали Державний гімн України.

Голова Федерації хокею Львівщини, господар Льодового палацу Микола Романюк привітав учасників події, наголосивши, що за 10 років існування ХК «Галицькі Леви» стали п’ятикратними чемпіонами України.

Також Микола Романюк подякував батькам хокеїстів та юних фігуристів за те, що виховують таких чудових діток.

Вручення нагород відбулося під стукіт хокейних ключок по льоду.

У коментарі власкорові IA ZIK голова Федерації хокею Львівщини Микола Романюк наголосив, що він однаково пишається ХК «Галицькі Леви», які вже встигли про себе заявити під час не лише вітчизняних, а й міжнародних турнірів, та юними фігуристами.

«Відрадно, що Льодовий палац у Новояворівську став українським центром і хокею, і фігурного катання на ковзанах. Тренери Михайло Чіканцев та Сюзанна Осипян є не лише відомими спортсменами, але й добрим наставниками молоді. До речі, нещодавно у нас відбувся відкритий чемпіонат Львівської області з фігурного катання «Lviv Trophy 2019», в якому взяли участь понад 250 учасників з різних міст України, а також – гості з Молдови та Білорусі.

Хокей додає нашим хлопцям мужності та сили, а фігурне катання не тільки розвиває грацію, пластичність, сприяє формуванню красивої, гармонійної фігури, але й зміцнює здоров’я дітей. А це – основна мета Льодового палацу в Новояворівську, куди приходять навіть малюки»
, – наголосив Микола Романюк.

Нагадаємо, що критий Льодовий палац на 600 місць діє у Новояворівську з 2009 року. Аналогів йому, наразі, у Львівській області немає. Льодова арена – відкрита для всіх охочих: тут відбуваються уроки фізкультури для учнів шкіл з Яворова, Краківця, навколишніх сіл. Приїжджають також діти зі Львова. Дітям-сиротам безкоштовно видають ковзани.

Із моменту відкриття Льодової арени в Новояворівську блискавично знизився показник правопорушень серед дітей та молоді.

ZIK, 24.04.2019

Відео по темі: 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.024 секунди