Автор: Харківська міська рада
Дата: 14/02/08 10:28
 
Будівництво Льодового палацу у Харкові (Фото: Д. Верещинський)
Харківский міський голова Михайло Добкін під час огляду будівельного майданчику майбутнього Льодового палацу (парк Перемоги), де тривають роботи з монтажу металоконструкцій, заявив, що його відкриють до Дня міста – 23 серпня 2008 р. Генеральний директор державного підприємства "Центральна дирекція з управління та реконструкції спортивних споруд" (замовник будівництва) Борис Бибик запевнив міського голову, що ніяких збоїв у будівництві більше не передбачається, і Харків стане першим містом, в якому в рамках державної програми "Хокей в Україні» відкриється сучасне крите хокейне поле, яке відповідатиме усім євростандартам.
Місто узяло на себе значну частину витрат з будівництва критого хокейного поля в парку Перемоги. Зокрема, з міського бюджету уже виділено 3,5 млн.грн. на будівництво інженерних мереж для Льодового палацу. Крім того, місто планує профінансувати роботи щодо впорядкування території, будівництва дитячого ігрового майданчику, а також з ремонту доріг поблизу Палацу. Загалом, на всі ці заходи, які не були враховані при проектуванні спортивної споруди, планується витратити близько 10 млн. грн. бюджетних коштів Харкова, зазначив Михайло Добкін.
Також сповіщається, що будівельні роботи на цьому об"єкті минулого року затягнулися через несвоєчасне надходженням грошей (а це близько 15 млн. грн.) з державного бюджету.

Джерело: Харківська міська рада
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.015 секунди