Автор: Спортивний Житомир
Дата: 04/05/19 02:03
 
Проект палацу спорту у Житомирі (Фото: Facebook)
Мер Житомира Сергій Сухомлин в прямому ефірі вирішив роз’яснити ситуацію з проектом майбутнього Палацу спорту та відповісти на коментарі щодо нього.

Трансляція велася з кабінету мера 3 травня в обідню пору.

«Вчора ми з проектантами з УКБ були в Міністерстві молоді і спорту, здавали всі документи, щоб отримати державне фінансування на цей об’єкт. Ми зараз зробили першу стадію проекту – ескізний проект, після того, як ця заявка буде затверджена і якщо вона буде затверджена міністерством, проектанти будуть доробляти ескізний проект, наповнювати його функціоналом. Тому зараз казати про колір, про форми та інше – передчасно, поки що ми можемо казати лише про місце розташування, бо цю ділянку два роки тому ми забрали у приватних забудовників, щоб там побудувати такий об’єкт. На його будівництво потрібно мінімум три роки», - розповів Сергій Сухомлин.

Він також озвучив вимоги до спорткомплексів, на які держава виділяє фінансування: не менш ніж на 3 тисячі глядачів, багатофункціональний, для проведення різних змагань. Зокрема, у Житомирі планують зробити льодову арену, яка зможе трансформуватися для проведення змагань з ігрових видів спорту.

«Ми бачили такі об’єкти в Європі, в США, вони працюють цілий рік, там проводяться виставки, змагання, концерти, циркові шоу», - зауважив мер Житомира.

Нагадаємо, 2 травня заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе оприлюднив ескізний проект майбутнього житомирського Палацу спорту на 3000 місць з модульним покриттям, яке можна буде змінювати в залежності від функціонального призначення.

Місце розташування майбутнього спорткомплексу – на Старому бульварі, між новою багатоповерхівкою і літаком.

Спортивний Житомир, 03.05.2018 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.031 секунди