Автор: Мінмолодьспорт
Дата: 19/07/19 11:37
 
І. Жданов в Авангарді (Фото: Мінмолодьспорт)
Розпочато капітальний ремонт будівлі столичного Льодового палацу держпідприємства Мінмолодьспорту "Скорткомплекс Авангард". 18 липня з ходом робіт на льодовій арені ознайомився Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.
"Ми повинні якісно працювати над відновленням спортивно інфраструктури України. Тому ваше завдання неухильно дотримуватися графіку робіт та не допускати затримок, що дасть вчасне виконання поставлених завдань та відмінний результат",- закликав урядовець будівельників і керівництво "Авангарду".
Наразі в "Авангарді" розпочато внутрішні ремонтні роботи: заміна комунікацій водопостачання та каналізації, заміна електрики, вікон, дверей. Ведуться роботи по зведенню трибуни з додатковими місцями для глядачів.
Також уже замовлено сучасне імпортне обладнання для морозильної інсталяції, проводиться ремонт покрівлі. Загальна вартість робіт, запланованих на 2019 рік, складає 87,3 млн. грн.

Джерело: Мiнiстерство молоді та спорту України 
1.   Андрій Ігорович   19/07/19 13:11    

https://nashkiev.ua/novosti/nachalsya-kapitalnyy-remont-ledovogo-stadiona-avangard-foto-_.html?in_parent=novosti&fbclid=IwAR0T7bn6pyJLtYF_bpCyXwF5Ai_oxOgEasWC3pg08RPitfWyLpC0z8P9VL8


2.   Ilya   19/07/19 15:27    

Ну и? Это таже перепечатка с сайта Министерства. На фотках ничего нового, ничем не отличается от того состояния в котором объект оставила WM-Украина. Там только рендер новый, он действительно кардинально отличается от картинок, которые Порталгруп рисовала. Отсюда риторический вопрос: за что им 660 тыс. платили?

Еще раз перечитал текст:

Наразі в "Авангарді" розпочато внутрішні ремонтні роботи: заміна комунікацій водопостачання та каналізації, заміна електрики, вікон, дверей.
и у меня появился еще один риторический вопрос: сколько раз за год нужно менять окна на объекте? Ведь судя по отчетам в ноябре 2018 ТОВ Давлок получило 200 тыс. грн. за замену окон (и мне почему-то кажется что я отчетливо помню что окна установили еще при прошлой реконструкции)...
Как ты там говоришь: "Нет никакого кризиса, они просто пи...дят наши деньги!"?


3.   Андрій Ігорович   20/07/19 15:52    

Золотое дно. И самые яркие фото на сайте министерства. Особенно жданов в вышиванке))
интересно, что в этот раз помешает закончить ремонт?


Всього : 3, на сторінці: 3

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди