Автор: 20 хвилин
Дата: 17/09/19 15:38
 
ХК Патріот (Фото: 20 хвилин)
Минулої осені батьки вінницьких хокеїстів звернулися до мерії з проханням викупити «Льодовий клуб», щоб врятувати цей вид спорту від зникнення. У червні цього року виконавчий комітет міської ради надав згоду на придбання об’єкту. Прийшло два з половиною місяці, а питання до цих пір не було розглянутим на сесії міськради.

У листопаді минулого року стало відомо, що власник катку «Льодовий клуб», що знаходиться у Центральному парку, переїжджає до іншого міста. Постало питання або його частку викупить у комунальну власність місто, яке є співвласником об’єкта, або продати обладнання катка в інше місто. Саме тому пропозицію про викуп у першу чергу направили до міської ради.

Дізнавшись про ймовірний продаж обладнання, на сполох забили батьки дітей, які займаються хокеєм у цьому клубі. У коментарях журналістам вони пояснювали, що «Льодовий клуб» є єдиним місцем у Вінниці, що відповідає вимогам проведення спортивних змагань та підготовки спортсменів до сезону на професійному рівні. Розважальний каток в ТРЦ не може бути йому альтернативою.

Тоді ж вінничани написали петицію під назвою «Врятувати вінницький дитячий хокей». У ній містяни просили міську владу викупити даний об’єкт. Адже у випадку, якщо цього не станеться весь хокей, який знову народився у Вінниці, зникне і, мабуть, назавжди.

Усього за кілька днів петиція набрала 350 необхідних для розгляду підписів. На початку грудня з мерії надійшла відповідь. У ній йшлося, що виконавчі органи міської ради вивчають пропозицію товариства з обмеженою відповідальністю «Галактика відпочинку» та проводять консультації з цього питання.

За півроку, 27 червня 2019 року, на сайті мерії з’явилося рішення №1865 про надання згоди на придбання всієї запропонованої території. Разом із тим, власників клубу зобов'язали провести за власний рахунок оцінку даного майна. Процедура була проведена, а всі необхідні документи представники ТОВ «Галактика відпочинку» передали до Департаменту комунального майна міської ради.

– Між власником «Льодового клубу» та мером міста проходила зустріч, під час якої було досягнуто згоди щодо придбання цього об’єкту у власність міста. Для уникнення будь-яких пліток з цього приводу, оцінку майна було проведено авторитетною у цій галузі організацією – Торгово-промисловою палатою України
, – говорить директорка ТОВ «Галактика відпочинку» Юлія Борисова. – Питання про цю угоду мало виноситися на розгляд на серпневій сесії міської ради, але з невідомих нам причин цього не було зроблено до цих пір.

Щодо ситуації висловився і президент Федерації хокею України у Вінницькій області Володимир Давидюк.

– Нам відомо про те, що влада міста проявила небайдуже ставлення до прохань спортсменів та містян. За це ми дуже їм вдячні, – розповідає Давидюк. – Ми сподіваємося, що причина того, що дане питання не було до цих пір розглянутим, криється у звичайній технічній затримці. Ми, зі свого боку, будемо відслідковувати подальші дії щодо виконання обіцянок владою Вінниці.

20 хвилин, 17.09.2019

Відео по темі:
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди