Автор: Prozorro
Дата: 28/11/19 08:18
 
Лого UΛ:Суспільне
Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» підвело підсумки закупівлі за предметом «Послуги із забезпечення спеціалізованою пересувною телевізійною станцією (ПТС), в тому числі її технічного супроводу, для забезпечення зйомок та формування сигналу трансляції спецпроекту під назвою «Чемпіонат світу з хокею з шайбою серед юніорів (U 20), дивізіон 1В». Переможцем торгів визначене ТОВ «ПТС-СЕРВІС». Вартість акцептованої пропозиції становить 897 млн. тис. грн.
У торгах крім ТОВ «ПТС-СЕРВІС» бажали взяти участь ТОВ «Євромедіа Компані» та ТОВ «ГРАВІС-КІНО» з пропозиціями 938 тис. грн. та 950 тис. грн. відповідно. За результатами розгляду тендерних пропозицій було визначено що пропозиція ТОВ «ПТС-СЕРВІС» є найбільш економічно вигідною та вона відповідає вимогам тендерної документації, тому було запропоновано оголосити ТОВ «ПТС-СЕРВІС» переможцем закупівлі.
У своїй тендерній документації ТОВ «ПТС-СЕРВІС» зазначає що протягом 2017-2019 років воно надає послуги з забезпечення спеціалізованою пересувною телевізійною станцією в тому числі її технічного супроводу для забезпечення зйомок та формування сигналу трансляції футбольних матчів Укрінської прем'єр ліги, Збрної України з фуболу, клубних матчів Ліги Чемпіонів та Ліги Європи УЄФА та також надала рекомендаційний лист від ТОВ «ТРК Україна», департаменту «Телеканал «Футбол» про виконання таких послуг на високому технічному рівні.
Зазначимо що інша закупівля НСТУ пов'язана з технічним забезпеченням зйомок чемпіонату світу з хокею з шайбою серед юніорів (U 20), дивізіон 1В була відмінена у зв'язку з тим, що у ній виявили бажання прийняти участь тільки ТОВ «Євромедіа Компані».
Нагадаємо також, що нещодавно ФХУ витратила на Організацію та проведення Чемпіонату світу серед юніорів 7 млн. грн. та отримала додатково від Департаменту молоді та спорту КМДА 1,74 млн. грн.

Джерело: Prozorro 
Теги: u-20 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.025 секунди