Автор: Київська міська рада
Дата: 29/07/20 08:27
 
Льодовий стадіон
Комісія з питань власності Київської міської ради на своєму засіданні 28 липня 2020 року в черговий раз розглянула питання про надання згоди на внесення змін до договору купівлі-продажу об'єкта незавершенного будівництва. Згідно проекту рішення Київська міська рада має надати згоду на внесення змін до Договору купівлі-продажу об'єкта незавершенного будівництва від 26 березня 2010 року №712 в частині продовження строку заваршення будівництва до 2030 року та викласти абзац 4 розділу 5 Договору у такій редакції: "Здійснити будівництво та реконструкцію об'єкта незавершенного будівництва зі збереженням спортивного профілю, а саме будівництво та реконструкція багатофункціонального спортивного комплексу, у складі якого універсальна спортивна арена (площею 10000 кв. м. на 5000 місць) відповідно до європейських стандартів, з можливістю проведення спортивних змагань по хокею та баскетболу міжнародного рівня."
Голова робочої групи з цього питання Михайло Буділов доповів що "робоча група засідала двічі, заслухали представника товариства та департаменту комунальної власності, де нам було сказано що те рішення міської ради про відведення земельної ділянки воно вже знаходиться в апеляційному суді, тому що Верховний суд вже розглянув цю справу, нами це було сьогодні встановлено, нами було встановлено, що Департамент архітектури разом з Київрадою затвердили Детальний план території. Ми встановили що приватизаційна справа вона взагалі відсутня, тому що у 2010 році голова комісії втратив 360 приватизаційних справ, тому ми все це зафіксували, жодного рішення робоча група так і не прийняла, але робоча група завершилась, тому що завершився строк її повноважень."
Депутат Л. Антонєнко повідомив, що він звернувся до Міністра спорту щоб з'ясувати позицію Міністерства відносно земельної ділянки. "Я спитав чи є у Міністерства плани щодо цієї поділу земельної ділянки, щодо надяння можливості інвестору збудувати, те що він бажає збудувати. Міністр зазначив що таких планів немає, вони можуть претендувати тільки на те що обмежено плямою забудови (десь 1 га), а інші 9 га, на які вони зазіхають щоб там збудувати ТРЦ та інше, воно у планах Міністерства немає такого щоб віддавати, тому хотів би дізнатися: які у інвестора є плани, як він збирається вмовляти землекористувача щоб той відмовився від земельної ділянки."
Представник ТОВ "Укрсоцбудінвест" відповіла що "Є лист від 2010 року від ЦУТБ "Льодовий стадіон" щодо згоди на поділ земельної ділянки, він є діючий. Друге пояснення: у нас в зобов'язаннях є арена міжнародного формату, як то саме хокейна арена, у міжнародному форматі там має розміститися спортивна інфраструктура взагалі, це готелі, прийом спортсменів взагалі, так зване "олімпійське містечко", тому що інакше розмістити на 1 га. олімпійське містечко взагалі неможливо... Якщо ви були десь, там площа взагалі не менше 25 га."
Питання про підтримку проекту рішення про надання згоди на внесення змін до договору купівлі-продажу об'єкта незавершенного будівництва було поставлене на голосування, та прийнято більшістю голосів, при одному проти (Л.Антонєнко), та одному що утримався (М.Буділов).

Відео:


Джерело: Київська міська рада  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди