Автор: Prozorro
Дата: 02/12/20 19:48
 
Проект реконструкції СК «Авангард», I черга (Мал. Мінмолодьспорт)
Державне підприємство "Спортивний комплекс "Авангард" підвело підсумки закупівлі за предметом "Коригування проектної документації капітального ремонту будівлі Льодового палацу за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 46". Переможцем торгів визначениий ФОП Власюк Ігор Петрович. Вартість акцептованої пропозиції становить 1 млн. 499 тис. 301 грн.
Оскільки взяти участь у торгах виявив бажання лише один учасник аукціон не проводився. Згідно протоколу щодо прийняття рішення уповноваженою особою, уповноважена особа - Щербак В.С. за результатами розгляду пропозиції Власюка І.П. визнав ФОП Власюк І.П. переможцем спрощеної закупівлі та ухвалив рішення про намір укласти договір. Згідно наданої документації ФОП Власюк І.П. планує залучити у якості субпідрядника ТОВ "Кафер інжиніринг" (кінцеві бенефіціарні власники Баранов Дмитро Олександрович та Комбаров Іван Володимирович). Також за умовами закупівлі потрібно було надати лист-згоду на використання авторських прав від правовласника - ТОВ "Київбудпроект22". Такий лист за підписом директора Генюка Г.Ю. було надано.
Зазначимо, що ТОВ "Київбудпроект22" було визначене розробником проектної документації капітального ремонту будівлі Льодового палацу ДП "СК "Авангард" без проведення тендеру. Вартість укладеного договору тоді становила 1 млн. 470 тис. 275 грн. Таким чином наразі коригування проекту виявилось дорожче ніж розробка самого проекту. Слід також зазначити що за інформацією Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у 2017 році керівником ТОВ "Київбудпроект22" значився Фещенко Ю.М. Наразі він зазначений у якості кінцевого бенефіціарного власника, а директором є Генюк Г.Ю., який у 2018 році був засновником та директором ТОВ "Давлок", яке нібито займалось заміною вікон у будівлі Льодового палацу ДП "СК "Авангард".

Джерело: Prozorro 
Теги: авангард 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.031 секунди