Автор: Prozorro
Дата: 03/11/17 13:04
 
Проект реконструкції СК «Авангард», I черга (Мал. Мінмолодьспорт)
Державне підприємство "Спортивний комплекс "Авангард" відзвітувало про укладений договір на Розробку проектної документації капітального ремонту будівлі Льодового палацу ДП "СК "Авангард". Ціна договору складає 1 млн. 470 тис. 275 грн. без ПДВ. Проектна документація має бути розроблена у строк до 31 грудня 2017 року.
Виконавцем робіт визначено Товариство з обмеженою відповідальністю "Київбудпроект22". Всупереч вимогам статті 10 Закону України "Про публічні закупівлі", згідно якої договір про закупівлю має бути оприлюднений на веб-порталі Уповноваженого органу протягом двох днів з дня його укладення, копія договору з ТОВ "Київбудпроект22" наразі в системі Prozorro відсутня.
За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ТОВ "Київбудпроект22" було засновано у квітні 2017 року, воно має статутний капітал у розмірі 1000 грн. Засновником та кінцевим бенефіціарним власником ТОВ вказана Колесник Олена Олексіївна. Видами діяльності товариства є: Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням; Інший пасажирський наземний транспорт, н. в. і. у.; Надання інших інформаційних послуг, н. в. і. у.; Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах (основний); Будівництво житлових і нежитлових будівель. Слід зазначити, шо у квітні 2014 року Колесник Олена Олексіївна була зареєстрована як ФОП, підприємницька діяльність якої була припинена у березні 2017 року. Видами діяльності ФОП були Виробництво іншого одягу й аксесуарів та Діяльність у сфері фотографії (основний).
Нагадаємо, що у серпні 2017 року ДП "СК "Авангард" уклало договір з ТОВ "Порталгруп" на виконання передпроектних та вишукувальних робіт з "Реконструкції бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки ДП "СК "Авангард" вартістю 659 тис. 268 грн. За графіком виконання, роботи ТОВ "Порталгруп" складалися з 4-х етапів: 1) Містобудівний розрахунок (вихідні дані); 2) Топографо-геодезичні вишукувальні роботи; 3) Обстеження технічного стану конструкцій існуючої будівлі; 4) Проектна документація на стадії "Передпроектна пропозиція". 21 вересня в Міністерстві молоді та спорту презентували стратегічний план розвитку спортивного комплексу "Авангард", за словами архітекторів проекту з ТОВ "Порталгруп" передбачено три черги робіт. Зокрема, перший - це власне капітальний ремонт будівлі льодової арени. На це, за їхніми підрахунками, потрібно 89 млн. грн., і за умови безперебійного фінансування Льодова арена буде введена в дію у вересні 2018 року.

Джерело: Prozorro 
Теги: авангард 
1.   Slons   03/11/17 14:24    

не довго чекали :)


2.   Ilya   04/11/17 09:24    

Так в мене сумніву не було, що буде продовження (коли участь у справі приймає участь Перший заступник голови Комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції Савчук Ю.П.) >:)
У мене тут інші питання: 1) за дивним збігом обставин, наскільки мені відомо, за законом закупівлі на роботи вартістю більше 1,5 млн. йдуть за повною процедурою (а тут "всього лише" 1,47)! "Совпадєніє? Нє думаю!" ;) 2) Міністр на презентації обіцяв повну прозорість процедури. Ми бачимо як він дотримується свого слова (вони навіть побоялися викласти копію договору, хоча чого вони приховують незрозуміло - зараз такі часи, що все таємне рано чи піздно стає очевидним). Мабуть треба їм запропонувати створити ще один сайт - НапівProzorro ;) 3) Ну й головне питання: де вони знайшли фірму-проектувальника, яка створена майже позавчора? Бо моя хвороблива уява вже починає малювали такі пейзажі: якась жіночка, яка тримала фотоательє (чи весільний салон, це тут не принципово) раптово відчула що має талант будівельника, та вирішує створити фірму з проектування та будівництва :P Якщо вони так саме будуть шукати й виконавця ремонтних робіт, то мені страшно буде заходити в той Авангард... :O


3.   Slons   07/11/17 17:23    

гадаю все зупиниться на етапі проектування... хто ж надасть експертну оцінку проекту ;) потім нова влада, а підприємства проектувальника вже не існуватиме


4.   Ilya   13/11/17 13:15    

ребята шустро пошли: 9 ноября прошла проплата аванса - 441 тыс. 83 грн. (даже на 44 коп. больше, чем прописано в п. 4.2. договора) ;) С чего бы это? :/


Всього : 4, на сторінці: 4

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.028 секунди