Автор: Prozorro
Дата: 02/04/21 19:24
 
Проект реконструкції СК «Авангард», I черга (Мал. Мінмолодьспорт)
Державне підприємство «Спортивний комплекс «Авангард» оголосило про проведення закупівлі за предметом: Розробка проектної документації на будівництво «Капітальний ремонт приміщень будівлі льодового палацу ДП «СК «Авангард» на вул. Мельникова, 46 (літера А) у Шевченківському районі м. Києва (Коригування), стадія «Р». Аукціон має відбутися 21 квітня 2021 року. Очікуванна вартість закупівлі становить 2 млн. 400 тис. грн.
Згідно тендерної документації проектна документація розробляється в дві стадії: «Проект (П)» та «Робоча документація» (Р) відповідно до вимог ДБН. Строк виконання робіт: до 01 червня 2021р. У завданні на проектування зокрема зазначено: Льодова арена: передбачити можливість експлуатації льодової арени як для спортивних змагань так і для масового катання; врахувати необхідні приміщення для використання при масовому катанні на ковзанах; технологічно передбачити можливість проведення в приміщенні Льодової арени громадських заходів (концерти, виставки, тощо); архітектурно – планувальні рішення льодової арени повинні забезпечувати достатній рівень комфорту; Черговість будівництва передбачена у дві черги.
У Вимогах до розробки спеціальних заходів передбачено: 2 електричні машини для підготовки льоду; борт по периметру льодового поля – згідно стандарту IIHF: борт з подвійною металевою рамою, а скло вздовж коротких сторін та зони радіусів – 2,4 м, довгі сторони – 1,8 м; встановлення світлового інформаційного табло; система відео суддівство на 8 камер та двома додатковими входами, камери Full HD, в хокейних воротах бездротові; освітлення льодової арени (льодове поле 1800 LED); Потрібно передбачити конструктивні рішення, пов’язані з переміщенням льодової арени, конструктивні рішення, пов’язані зі зведенням вестибюлю; конструктивні рішення по улаштуванню глядацьких трибун та конструктивні рішення у зв'язку з дефектами існуючої плити льодової арени.
Зазначимо, що 26 березня поточного року ФОП Власюк І.П. отримав третю (останню) частину оплати за договором від 7 грудня 2020 року за предметом Коригування проектної документації капітального ремонту будівлі Льодового палацу за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 46, загальна сума якого складала 1 млн. 499 тис 301 грн.

Джерело: Prozorro 
Теги: авангард 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.033 секунди