Автор: Prozorro
Дата: 27/04/21 08:38
 
Проект реконструкції СК «Авангард», I черга (Мал. Мінмолодьспорт)
Державне підприємство «Спортивний комплекс «Авангард» оголосило про проведення закупівлі за предметом: Роботи по об'єкту «Капітальний ремонт приміщень будівлі льодового палацу ДП «СК «Авангард» на вул. Мельникова, 46 (літера А) у Шевченківському районі м.Києва» (коригування) 1 черга будівництва». Аукціон має відбутися 12 травня 2021 року. Очікуванна вартість закупівлі становить 76 млн. 184 тис. 966 грн.
У тендерній документації зокрема зазначена можливість експлуатації льодової арени як для спортивних змагань так і для масового катання; потрібно врахувати необхідні приміщення для використання при масовому катанні на ковзанах; технологічно передбачити можливість проведення в приміщенні Льодової арени громадських заходів (концерти, виставки, тощо); архітектурно – планувальні рішення льодової арени повинні забезпечувати достатній рівень комфорту; Черговість будівництва передбачена у дві черги.
У Вимогах до розробки спеціальних заходів передбачено: 2 електричні машини для підготовки льоду; борт по периметру льодового поля – згідно стандарту IIHF: борт з подвійною металевою рамою, а скло вздовж коротких сторін та зони радіусів – 2,4 м, довгі сторони – 1,8 м; встановлення світлового інформаційного табло; система відео суддівство на 8 камер та двома додатковими входами, камери Full HD, в хокейних воротах бездротові; освітлення льодової арени (льодове поле 1800 LED); Потрібно передбачити конструктивні рішення, пов’язані з переміщенням льодової арени, конструктивні рішення, пов’язані зі зведенням вестибюлю; конструктивні рішення по улаштуванню глядацьких трибун та конструктивні рішення у зв'язку з дефектами існуючої плити льодової арени.

Зазначимо, що минулого тижня були відмінені торги за предметом «Розробка проектної документації Капітального ремонт приміщень будівлі льодового палацу ДП «СК «Авангард» (Коригування), стадія «Р» за формальним приводом відсутності у річному плані закупівлі коду економічної класіфікації видатків бюджету, у той час коли під час проведення закупівлі виникло питання що у тендерній документації не містяться ні контактні дані ні будь яка інформація про розробника існуючого проекту. Замовник запевнив що тендерна документація буде виправлена, але до відміни закупівлі цього не трапилось. Таким чином питання чи існує взагалі проектна документація у Стадії «Р» залишилося нез'ясованим.

Нагадаємо також, що у квітні 2019 року ДП «СК «Авангард» вже проводило тендер з Капітального ремонту Льодового палацу. Тоді переможцем було визначено ТОВ «Навігаторспецбуд» з пропозицією 87 млн. 300 тис. грн.. 4 липня 2019 року воно отримало попередню оплату у розмірі 30% договірної ціни (26 млн. 190 тис. грн.), але будівельні роботи так і не розпочалися.

Джерело: Prozorro 
Теги: авангард 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.028 секунди