Автор: ФХУ
Дата: 13/05/21 07:46
 
Г. Зубко та Є. Імас (Фото: Facebook)
Федерація хокею України розпочала новий етап співробітництва з Національним університетом фізичного виховання і спорту України.
Сторони за участю президента Федерації Георгія Зубка та ректора НУФВСУ Євгена Імаса уклали новий договір, що сприятиме поліпшенню підготовки юніорської та молодіжної збірних України з хокею з шайбою.
Уже найближчим часом буде сформовано комплексну наукову групу з фахівців університету, що досліджуватиме показники гравців національних команд. На базі зібраних даних розроблятиметься подальший навчально-тренувальний процес хокеїстів задля якісних виступів у лавах збірних України.
Також Федерація та Національний університет фізичного виховання та спорту України продовжують активну співпрацю в підготовці та підвищенні кваліфікації кадрів у сфері фізичної культури та спорту, розробці нових наукових проєктів і досліджень, а також у впровадженні інноваційних технологій у тренувальному процесі спортсменів.
Також Федерація хокею України підписала новий дворічний контракт із металургійною компанією НВФ «Дніпропроект».
Уже наступного тижня буде переведено перший спонсорський внесок у розмірі 3 мільйонів гривень.
Зазначимо, що науково-виробнича фірма «Дніпропроект» вже не перший рік допомагає Федерації. Зокрема, у 2018 році компанія фінансувала проведення чемпіонату світу, який проходив у київському Палаці спорту.
НВФ «Дніпропроект» завжди активно підтримає ініціативи Федерації та її президента Георгія Зубка.

Джерело: Федерація хокею України 
Теги: зубко,  імас,  фху
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди