Автор: Херсонська обласна рада
Дата: 28/05/21 08:14
 
О. Самойленко отримує ігровий светр (Фото: Херсонська облрада)
Про це повідомив президент Федерації хокею України Георгій Зубко під час зустрічі з обласною владою, яка відбулася у рамках його візиту в Херсон.
Разом з головою облради Олександром Самойленком було обговорено подальший розвиток хокею на Херсонщині та зведення нового льодового палацу на 3000 місць у рамках державної програми в співробітництві з Міністерством молоді та спорту України. Наразі вже готовий попередній проєкт арени, виділено земельну ділянку в Херсоні під об’єкт, вирішується питання щодо фінансування побудови спортивної споруди.
Що стосується подальшої долі місцевого клубу «Дніпро» – першої комунальної хокейної команди в країні, то Олександр Самойленко підкреслив, що Херсонська обласна рада всіляко підтримує розвиток спорту в області, зокрема, і хокею, та зацікавлена, аби команда зіграла в прийдешньому сезоні чемпіонату України.
«Так, уже в червні в рамках засідання Ради буде вирішено питання щодо фінансування клубу. Також у майбутньому плануємо змінити менеджмент команди задля її ефективнішої роботи та розвитку», – зазначив очільник обласної ради.
Нагадаємо, що херсонський «Дніпро» виграв срібло національної першості в сезоні 2018/2019 та двічі завершував виступ у чемпіонаті України в півфіналі.

Джерело: Херсонська обласна рада 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди