Автор: Prozorro
Дата: 01/07/21 19:48
 
Лого ДЮСШ «Крижинка (Мал. Facebook)
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації підвела підсумки закупівлі за предметом Хокейне екіпірування для ДЮСШ «Крижинка». За результатами аукціону переможцем визнаний ФОП Бондарев Генадій Юрійович За 385 одиниць хокейного екіпірування він отримає 989 тис. грн.
Слід зазначити що крім ФОП Бондарев Г.Ю. у торгах приймали участь майже ті ж самі постачальники що й раніше, та у закупівлях для ДЮСШ з хокею «Сокіл» та КНП «ХК «Маріуполь»: ФОП Іщенко Андрій Ігорович, ФОП Верніков Станіслав Романович, ФОП Долбня Оксана Вікторівна та ФОП Лебединська Юлія Петрівна. У аукціоні взяти участь виявили бачання тільки Бондарев Г.Ю., Іщенко А.І. та Лебединська Ю.П. За результатами торгів первісна ціна переможця була знижена на 135 тис. грн.
Переможець закупівлі зобов'язується поставити 80 шоломів з решіткою Bauer 4500 Combo, 80 пар краг Bauer 2X,2X PRO, 101 комплект (светр + гетри) хокейної форми та 124 ключки Bauer Senior.

Джерело: Prozorro 
Теги: крижинка 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.061 секунди