Члени Виконкому ФХУ вирішили не продовжувати контракт з російським спеціалістом Володимиром Голубовичем.
Автор: ФХУ
Дата: 28/05/08 14:42
 
Пресс-конференция В. Голубовича (Фото: О. Ивченко)
Вчора, 27 травня, у приміщенні Київської міської ради профспілок відбулося засідання Виконкому Федерації хокею України, яке розглянуло кадрові питання.
Першим на порядку денному члени Виконкому обговорили питання про головного тренера національної збірної. Попереднє засідання, яке відбулося 10 травня, вже заслухало річний звіт про виконану роботу наставника команди Володимира Голубовича, та вирішило взяти тайм-аут для його детального аналізу.
Нагадаємо, що контракт на посаду головного тренера національної збірної з російським спеціалістом був заключний по формулі 1+1, перша частина якого завершилася 1 травня. Всебічне обговорення результатів виступу національної збірної України у сезоні 2007/08 рр. закінчилося одностайним рішенням членів Виконкому подякувати Володимиру Васильовичу за творчу роботу, але контракт на наступний сезон не продовжувати; питання призначення нового головного тренера національної збірної України вирішити у найближчий місяць. Голова Федерації хокею України, Анатолій Брезвін, виказав побажання призначити на вакантну посаду наставника збірної кваліфікованого спеціаліста, який би зміг створити конкурентноспроможну команду, здатну «битися у кожному матчі та у кожному ігровому епізоді».
Крім того, Виконком ФХУ розглянув кадрові питання щодо тренерських штабів молодіжної та юніорської збірних країни. Вирішено продовжити контракти з діючими наставниками цих команд. Українською «молодіжкою» у сезоні 2008/09 рр. буде керувати Сергій Лубнін (помічник – Вадим Кулабухов), юніорською збірною ще рік буде опікуватися Рамиль Юлдашев (асистент – Костянтин Буценко).

Джерело: ФХУ

Відео по темі:
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди