Автор: Запорізька ОДА
Дата: 01/09/21 07:34
 
Нарада у Запорізькій ОДА (Фото: Запорізька ОДА)
Сьогодні під керівництвом голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха відбулася робоча нарада з представниками територій, де мають побудувати нові спортивні об’єкти.

В рамках ініціативи Президента України «Велике будівництво» по всій країні будують десятки шкіл та дитсадків, оновлюють лікарні та споруджують нові спортивні об’єкти. Наступний крок – будівництво 19 сучасних льодових арен по всій країні, з яких три мають розміститися у Запорізькій області.

Учасники наради обговорили потенційні локації для спорудження льодових арен у Запоріжжі, Бердянську та Енергодарі, а також питання спроможності цих територій надати кошти на співфінансування та подальше утримання цих спортивних центрів.

Це мають бути локації, куди зручно діставатися з будь-якого куточку міста, де наявна вся необхідна інфраструктура, підведені комунікації та, найголовніше, територія розміщення арени повинна мати великий потенціал для розвитку, – зазначив Олександр Старух.

Успішна реалізація проєкту будівництва льодових арен дозволить відкрити при дитячих юнацьких спортивних школах відділення з зимових видів спорту, зокрема, хокею. Крім того, сучасні спортивні комплекси забезпечать вільний доступ до спортивних занять дітей та молоді громад, сприятимуть популяризації активного відпочинку та зимових видів спорту серед населення нашого регіону.

Кожна спортивна арена окрім льодового майданчика матиме сучасні трибуни на 700 глядачів, комфортні роздягальні та інші адміністративні кімнати. Проєкт будівництва реалізовуватиметься за кошти держави при співфінансуванні з місцевих громад на рівні 10 %.

Слід також окремо зазначити, що у Запорізькій області вже триває реалізація одного з подібних проєктів. Так, у Мелітополі активно продовжується спорудження спортивно-оздоровчого комплексу із льодовим майданчиком. Будівельники вже звели понад 40 % об’єкту, а повне завершення робіт заплановано на кінець року.

Запорізька обласна державна адміністрація, 31.08.2021
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.019 секунди