Автор: Prozorro
Дата: 13/09/21 19:39
 
Д. Смулянський (Фото: Хокей)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею «Сокіл» підвела підсумки закупівель на надання послуг льодового майданчика та прилеглих приміщень та на послуги спортивного залу та прилеглих приміщень. Зокрема по закупівлі з надання 394 годин льодового майданчика переможцем визначений ФОП Смулянський Дмитро Олександрович з пропозицією 1 млн. 438 тис. 100 грн. (3650 грн./год.), у той час коли по тендеру з надання 216 годин льодового майданчика переможцем визначене ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» з пропозицією 788 тис. 400 грн. (ті ж самі 3650 грн./год.)
Слід зазначити що на відміну від попередніх закупівель конкурентом ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» у ціх торгах стало не ТОВ «СК «Олімп» а Смулянський Д.О., який є незмінним співвласником та директором ТОВ «СК «Олімп» з березня 2001 року, котре у свою чергу з того часу орендує спорткомплекс заводу АТЕК. Цікаво, що у тендерній пропозиції ФОП Смулянський Д.О. зазначено (ймовірніше через необачність) «Ми, Товариство з обмеженою відповідальністю «Спортивний клуб «Олімп», надаємо свою пропозицію щодо участі у торгах...», але тендерний комітет не звернув на це ніякої уваги та визнав ФОП Смулянський Д.О. переможцем закупівлі.
За такою ж самою схемою були визначені переможці закупівель з надання послуг спортивного залу. Переможцями визначені ті ж самі ФОП Смулянський Д.О. та ТОВ «Льодова арена на ВДНГ». У обох випадках переможець надасть в оренду зал за ціною 400 грн./год. Таким чином за 567 годин оренди спортивного залу ФОП Смулянський Д.О. отримає 226 тис. 800 грн., у той час як ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» за 105 години отримає 42 тис. грн. Як й в закупівлях льоду "конкуренти" надали ідентичні пропозиції, які протягом аукціону ніхто знижувати не збирався.
Нагадаємо, що тільки за грудень 2020 року ТОВ «СК «Олімп» заробило більше 1,6 млн. грн. бюджетних коштів, у той час як за період з березня по червень поточного року вони вже отримали більше 3,5 млн. грн. з бюджету. У той час як бюджетні надходження ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» склали 8,7 млн. грн. за друге півріччя 2020 року та 3,38 млн. грн. за період з березня по червень 2021 року.

Джерело: Prozorro 
Теги: атек,  київ,  сокіл 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.073 секунди