Федерація хокею України презентувала нового спонсора
Автор: Укрінформ
Дата: 16/09/21 08:58
 
Г. Зубко (Фото: Укрінформ)
На честь тридцятиріччя федерації хокею України в Києві організують різдвяний турнір за участю збірних з топ-дивізіону, повідомляє Укрінформ. Про це заявив президент федерації хокею Георгій Зубко на презентації нового спонсора збірної України - компанії Vbet.

«В цьому році федерація святкує своє тридцятиріччя. На честь цього заплановано багато заходів. Ми плануємо організувати міжнародний різдвяний турнір, окрім Кубка України, який теж буде. Ми запросимо сильних суперників з топ-дивізіону. Скоро буде рік, як я очолив федерацію і ми готові звітувати. Цьогоріч стартує молодіжна ліга, чемпіонат аматорів, Кубок України», - заявив Георгій Зубко.

Він також розповів на якому етапі перебуває проект розбудови льодових арен в областях України.

«Тепер стосовно розбудови інфраструктури. З моменту нашої останньої розмови пройшов час і ми вже говоримо про це, як про реальні дії. На початок жовтня ми очікуємо ескізний проект льодових арен, потім експертиза. Перші пілотні області будуть на початку наступного року», - додав Георгій Зубко.

Безпосередньо на заході відбулася прес-конференція головного тренера збірної України з хокею Вадима Шахрайчука.

«Ми виступали на турнірі в Словенії з дійсно сильними командами і виглядали гідно. Ми отримали запрошення на Єврочеллендж, де будуть команди з топ-дивізіону. Ми подали документи на участь в ньому. Нашим хокеїстам необхідно грати з топ-збірними, щоб підвищувати власний клас. Буде зроблена пропозиція з натуралізації легіонерів. Окрім того, професійні стосунки з тренерами клубу є вкрай необхідним задля досягнення головної цілі і ми працюємо над цим - створення боєздатної збірної України», - сказав Вадим Шахрайчук.

Під час презентації також заявили про створення хокейної Зали слави, куди ввійдуть відомі українці, а також етнічні представники нашої країни, зокрема й Вейн Ґрецкі.

Укрінформ, 15.09.2021

Відео по темі:
 
1.   Андрій Ігорович   16/09/21 21:39    

Не верю(с)


2.   Ilya   17/09/21 16:38    

Во что? Что топ-дивизион пригласят? Так не проблема. Любой каприз за ваши (бюджетные) деньги! Правда целесообразность такого действия комсомольцами не прорабатывается!
Или в то что катки построят? Так в Мелитополе почти построили. Правда опять же какое к этому отношение имеет потомственный комсомолец - науке неизвестно. Главное примазатся к чужим проектам! Я уже не говорю про такие мелочи как то что по странному стечению обстоятельств все новые катки как 2 капли воды похожи на синие сарайчики от WM-Україна, хотя на разработку НОВЫХ проектов выделяются миллионы!
Или про то что он отчитываться собрался? Так на это вообще не стоит внимания обращать: он как что-то ляпнет, так единственный вопрос возникает "под действием каких веществ он находился?" Вон его апрельское высказывание про "будівництво льодової арени неподалік від станції метро "Сирецька"" до сих пор осталось неразгаданным: это он просто бредил или Авангард по его мнению там расположен? По любому, вот совсем не хочется чтобы он свое рыльце и в эту тему засунул, там и без него баблоосваивателей до хрена, потрачены сотни млн., а дело все на месте топчется... :(


Всього : 2, на сторінці: 2

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди