Автор: Prozorro
Дата: 05/10/21 22:38
 
Лого ДЮСШ з хокею «Сокіл» (Мал.: Facebook)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею «Сокіл» підвела підсумки закупівель на «Послуги з перевезення вихованців ДЮСШ для участі у першості Білорусі серед юнаків» та на Послуги з перевезення вихованців ДЮСШ для участі в змаганнях на території України». Переможцем обох тендерів був визначений Фізична Особа Підприємець Луцький С.А. з пропозиціями 417 тис. 878 грн. та 278 тис. 578 грн. відповідно.
Переможець першої закупівлі має забезпечити 12 перевезень вихованців ДЮСШ з хокею «Сокіл» до міст республіки Білорусь (Мінськ, Вітебськ, Бобруйск, Гомель, ін.) у період з 15 жовтня по 26 грудня 2021 року, у той час як переможець по іншій закупівлі має забезпечити 34 поїздки по теріторії України довжиною приблизно 10 800 км. Слід зазначити що найбільш економічно вигідна пропозиція по першій закупівлі буда надана ФОП Вознюк Роман Вікторович (380 тис. грн.), але його пропозиція була відхилена з формулюванням «учасник не надав банківської гарантії» та «учасник не надав документи, що підтвержують відповідність кваліфікаційним критеріям»
Нагадаємо, що минулого року ДЮСШ з хокею «Сокіл» придбала автобус OGHAB-SCANIA Maral вартістю 10,5 млн. грн., яле як виявилось цього було недостатньо щоб перевозити вихованців ДЮСШ на змагання у Білорусь то по Україні.

Джерело: Prozorro 
Теги: сокіл 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.029 секунди