Автор: КОДА
Дата: 15/06/22 05:26
 
С.Тимофеєв, В. Власюк та Г. Зубко (Фото: КОДА)
13 червня заступник Київської обласної військової адміністрації Віталій Власюк та начальник Управління молоді і спорту КОДА Сергій Тимофеєв обговорили питання щодо відновлення спорту у пристоличному регіоні з президентом Федерації хокею України Георгієм Зубко.
«Ми говорили про ситуацію з хокеєм у Київському регіоні в умовах війни. Головною темою став запуск у Богуславі арени «Льодограй». Також розглянули проблему функціонування льодової арени та шляхи її вирішення. Очікується, що в серпні-вересні богуславці знову зможуть стати на ковзани на кризі рідного «Льодограю», – прокоментував Георгій Зубко.
Планується також створення професійної хокейної команди в одному з міст Київщини. Її представники вже восени зможуть брати участь як у дорослому, так і в дитячо-юнацькому чемпіонатах.
Георгій Зубко від імені Федерації хокею України подякував представникам КОВА за те, що в час війни вони роблять усе можливе, аби спортивне життя і, зокрема, хокейні баталії не затихали.
«Ми усвідомлюємо значення спорту для суспільства. Київська обласна адміністрація завжди підтримувала хокей і буде це робити надалі. Також ми активно працюватимемо над посиленням взаємодії з міжнародними організаціями», – підсумував зустріч зі свого боку Віталій Власюк.

Джерело: Київська обласна державна адміністрація 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.008 секунди