Автор: Prozorro
Дата: 19/10/22 18:58
 
Дворец спорта (Фото: ХК Рапид)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею «Сокіл» підвела підсумки закупівлі за предметом «Послуги, пов’язані з використанням спортивних споруд (послуги льодового поля для проведення навчально-тренувальних зборів для вихованців ДЮСШ з хокею «Сокіл», затверджених календарним планом на 2022 рік). Переможцем закупівлі визначено Державне підприємство «Спортивний комплекс «Атлет». Згідно наданої пропозиції 165 годин оренди льодового поля коштуватимуть 2 млн. 640 тис. грн. (тобто 16 тис. грн./год.).
Слід зазначити, що інших бажаючих прийняти участь у цієї закупівлі не виявилось. Нагадаємо, що у лютому 2022 року Всеукраїнська громадська організація «Федерація хокею України» користувалась послугами ДП «СК «Атлет» за предметом «Експлуатація спортивної споруди Київський палац Спорту». Тоді за 5 діб послуг Палацу спорту ДП «СК «Атлет» отримало 2 млн. 150 тис. грн.. Яким чином вартість години наразі виходить менше ніж у лютому у тендерній документації не пояснюється. Слід також зазначити, що директором ДП «СК «Атлет» Наказом Міністра молоді та спорту від 14 квітня 2022 року призначений Ямковий А.В.
Нагадаємо, що нещодавно ДЮСШ з хокею «Сокіл», також на безальтернативній основі, закупила у ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» послуги льодового поля на суму 2 млн. 986 тис. 880 грн.

Джерело: Prozorro  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди