Автор: Дніпровська міськрада
Дата: 17/07/23 07:41
 
Льодова арена у Дніпрі (Фото: Дніпровська міська рада)
Економія у 30% електроенергії: на Льодовій арені триває модернізація холодильного обладнання. Під час обстеження арени виявилось, що обладнання, якому вже 11 років, споживає велику кількість електроенергії. Тож міський голова Дніпра Борис Філатов поставив завдання замінити застаріле обладнання.

«Воно дійсно потребувало заміни, бо цю арену збудували ще у 2012 році, і за цей час воно вже зносилось. Наразі тут працюють над усуненням витоків холодоагента в чиллері, повністю замінюють фріон, встановлюють сухий охолоджувач з врізкою в теплову систему. Роботи розпочали 10 липня і плануємо їх завершити до кінця цього місяця», - зазначив головний енергетик КП «Молодіжне творче об'єднання» ДМР В'ячеслав Тригуб.

Льодова арена є важливим спортивним об'єктом у Дніпрі. Тут тренуються 300 юних спортсменів у напрямках фігурного катання та хокею. Серед них — близько 50 дітей, які переїхали до Дніпра через війну з Харкова, Краматорська та Дружківки. Вони мають змогу продовжувати безкоштовно займатися улюбленими зимовими видами спорту, адже ця арена — найбільша база для тренувань у всій південно-східної частини України.

«Після завершення робіт ми зможемо економити 30% електроенергії, і це є дуже важливим в умовах постійної загрози для енергосистеми країни», - зазначив в.о. директора департаменту парків та рекреації ДМР Володимир Чорний, який 16 липня є черговим по місту.

Дніпровська міська рада, 16.07.2023 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.015 секунди