Автор: Мінмолодьспорт
Дата: 25/04/24 12:16
 
Зустріч у Мінмолодьспорту (Фото: Мінмолодьспорт)
Очільник Мінмолодьспорту Матвій Бідний 23 квітня 2024 року зустрівся із видатним чеським хокеїстом, олімпійським чемпіоном та дворазовим володарем Кубка Стенлі Домініком Гашеком. Це вже другий візит Домініка Гашека до України з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. У зустрічі також взяли участь представники Федерації хокею України.

Керівник Міністерства особисто привітав хокеїста, подякував йому за мужню підтримку України у надскладний час війни: «Ваша відданість справедливості та ваш голос у світі спорту мають величезне значення для нас. Вдячні за солідарність і підтримку», — сказав Матвій Бідний.

Значну частину зустрічі сторони присвятили обговоренню ролі спортсменів у підтримці України. Федерація хокею України висловила вдячність Домініку Гашеку та іншим спортсменам, які відкрито підтримують позиції України на міжнародній арені.

Під час зустрічі обговорили й втрати української спортивної спільноти внаслідок російської військової агресії. За оцінками керівника Мінмолодьспорту, «за час повномасштабного вторгнення росія вбила понад 450 спортсменів і тренерів, а також зруйнувала понад 500 спортивних об'єктів», — поінформував колег Матвій Бідний.

Очільник Мінмолодьспорту також акцентував на важливості відсторонення громадян країн-терористок від участі у міжнародних змаганнях у будь-якому статусі: «Ми наполягаємо, що необхідно відстороняти від міжнародного спорту кожного, хто підтримує війну проти України».

Матвій Бідний подякував пану Домініку Гашеку за зустріч і висловив надію на подальшу плідну співпрацю: «Розраховуємо на продовження вашої активної участі у нашій спільній боротьбі за відновлення справедливості у спорті. Разом ми сильніші».

Ця зустріч підкреслює незмінну підтримку України з боку найтитулованіших спортсменів світу.

Джерело: Міністерство молоді та спорту України 
Теги: гашек,  фху
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди