Великі плани Переможця «Кубку Федерації хокею України – відкриття сезону 2008»
Автор: РБК-Україна
Дата: 01/10/08 16:43
 
Прес-конференція керівників ХСК «Білий Барс» (Фото: РБК-Україна)
1 жовтня в прес-центрі «РБК-Україна» відбулася відкрита прес-конференція керівників Хокейно-спортивного клубу «Білий Барс».
Відкрила захід Віце-президент Клубу Людмила Стратієнко, відрекомендувавши журналістам спікерів – Президента Андрія Бущана, 1-го віце-президента Віталія Федяніна, головного тренера Костянтина Буценко, старшого тренера Раміля Юлдашева та капітана команди Олександра Василевського.
Презентацію Клубу розпочав Андрій Петрович Бущан, який розповів про три «вісімки», пов’язані з появою ХСК «Білий Барс» на спортивній карті України. Саме 08.08.2008 року стало Днем Народження команди, яка була створена групою однодумців та друзів у складі Андрія Бущана, Віталія Федяніна та Костянтина Буценко. Також Андрій Петрович розповів про великі плани на недалеке майбутнє, як Клубу, так і його керівництва: «Створена команда, яка ставить перед собою Перемогу на Чемпіонаті. У нас великі амбіції - створити свою базу, побудувати каток та створити дитячу школу».
Віталій Федянін, 1-й віце-президент «Білого Барсу», звернув увагу на важливість популяризації хокею в Україні та розвиток таких напрямків як дитячий хокей, створення спортивних інтернатів і команд майстрів.
Як головний тренер команди Костянтин Буценко зупинився на «сплаві молодості та досвіду» хлопців, які будуть сприяти досягненню намічених цілей. В цьому його цілком підтримав старший тренер Раміль Юлдашев.
В продовження прес-конференції Людмила Стратієнко презентувала нову форму гравців та оновлену емблему Клубу, що викликало позитивні емоції залу.
В кульмінації заходу усі спікери висловили слова подяки за активну підтримку ХСК «Білий Барс» на адресу Броварської районної адміністрації, компаніям «ВЕКА-Україна» і «Профістар».
Нагадаємо, що ХСК «Білий Барс» після тотальних змін вже завоював «Кубок Федерації хокею України – відкриття сезону».

Довідка: Хокейно-спортивний клуб «Білий Барс» засновано 8 серпня 2008 року. До складу команди увійшли: Олег Полковніков, Нікіта Буценко, Олександр Василевський, Михайло Радецький, Олександр Муханов, Андрій Ніколаєв, Богдан Савенко, Олександр Шевченко, Сергій Рублівський, Олексій Бернацький, Денис Шевельов, Сергій Дорохович, Олександр Бадамшин, Антон Перетятько, Максим Приятель, Вадим Лоік, Андрій Хапков.

Джерело: РБК-Україна 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.008 секунди