Автор: Мінсім'ямолодьспорт
Дата: 19/11/08 10:31
 
19 листопада 2008 року на виконання Указу Президента України Віктора Ющенка Кабінет Міністрів України затвердив План заходів із підготовки до відзначення 100-річчя українського хокею з шайбою. Планом, зокрема передбачено забезпечення випуску ювілейної монети, конверту з оригінальною маркою та проведенням спец погашення, встановлення пам’ятних знаків у місцях проведення перших хокейних матчів на території України.
Планується, що Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту організує спільно з Федерацію хокею України щорічне проведення матчів «Всі зірки на льоду», які будуть проходити на Софіївській площі м.Києва.
Нагадаємо, що 28 жовтня цього року у Києві відбулось перше засідання Організаційного комітету з підготовки до відзначення 100-річчя українського хокею з шайбою. Виступаючи на ньому голова Оргкомітету, Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко повідомив, що зараз, за два роки до 100-річного ювілею вітчизняного хокею цей вид спорту в Україні отримує нового розвитку.
«В Україні діє державна програма «Хокей України», в рамках якої в цьому році у Донецьку вже збудовано льодовий палац і до кінця року з’являться ще три в Харкові, Херсоні та Калуші Івано-Франківської області, – зазначив Міністр, – завершено роботи по підготовці, погодженню проектів, виділенню землі для будівництва ще 12 льодових палаців, які ми плануємо ввести в експлуатацію до кінця 2009 року».
«Найбільша наша мрія, - зазначив Міністр Юрій Павленко, - щоб українська національна збірна повернулась до еліти світового хокею, а також брала б участь у Олімпійських іграх».

Джерело: Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.029 секунди