Автор: Мінсім'ямолодьспорт
Дата: 13/08/09 20:40
 
Ледовый дворец в Харькове, фото Л.Полишко
Спортивна споруда зі штучним льодом у Харкові буде здана в експлуатацію одразу після завершення будівництва трансформаторної підстанції у місцевому парку Перемоги.
Про це повідомив генеральний директор державного підприємства «Центральна дирекція з управління та реконструкції спортивних споруд» Борис Бибик.
За його словами, уже готові до підключення мережі з водопостачання та водовідведення.
«Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту виконані всі зобов’язання з будівництва льодового Палацу спорту у Харкові. Будівельні роботи на цьому спортивному об’єкті, які фінансувалися із державного бюджету, закінчені на 100%», - зазначив Борис Бибик.
На будівництво харківського льодового Палацу спорту з держбюджету використано понад 29 млн.

Довідка:
Спортивна споруда зі штучним льодом у Харкові - це четверта в нашій країні сучасна спортивна споруда зі штучним льодом, яка будується в рамках реалізації державної цільової соціальної програми "Хокей України".
8 вересня 2008 року льодовий спортивний комплекс відкрито у Донецьку, 23 грудня 2008 року – у Херсоні, а 5 січня 2009 року – у місті Калуші Івано-Франківської області
Державну цільову соціальну програму "Хокей України" розробили фахівці Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту. 3 жовтня 2007 року вона затверджена постановою Кабінету Міністрів України № 1194.
Програма має на меті створення протягом 2008-2012 років належних умов для розвитку в Україні хокею, відбору та підготовки обдарованих осіб для спорту вищих досягнень, формування у населення потреби у здоровому способі життя.

Джерело: Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту

P.S. 19 березня 2009 року Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко відвідав льодовий Палац, запевнив що будівництво закінчено і найближчим часом розпочнуться роботи, які ще необхідно виконати для відкриття Палацу.
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди