Автор: ФХУ
Дата: 25/11/09 13:05
 
Засідання виконкому ФХУ (Фото: ФХУ)
24 листопада відбулося чергове засідання Виконавчого комітету Федерації хокею України. Основним питаннями порядку денного була доповідь старшого тренера молодіжної збірної команди України Олександра Савицького щодо підсумків виконання цільової програми підготовки команди до участі в чемпіонаті світу 2010 року, що з 14 грудня проводитиметься у Франції.
У своєму виступі Олександр Савицький зокрема зазначив: «В радянські часи у гравців був лише місяць відпустки. Зараз же ми отримали ситуацію, коли хокеїсти не бачать лід по 4-5 місяців. За цей час вони втрачають певні ігрові навики та ігрову форму… Найголовніше – це психологія. Жоден тренер за тиждень не зможе нічому навчити підопічних. Головне – це виховати в гравцях психологію переможців. Таку психологію потрібно прививати ще в дитячому віці. Тож свою команду я налаштовую лише на перемогу в турнірі». В цілому ж старший тренер молодіжної збірної залишився задоволеним умовами підготовки команди, відношенням гравців до тренувального процесу та подякував за створення для команди оптимальних умов підготовки та забезпечення команди усім необхідним.

Наступним питанням порядку денного стало питання ходу підготовки юніорської збірної команди до "домашнього" чемпіонату світу. Старший тренер команди Олександр Годинюк також зазначив наявність проблеми довгої перерви у міжсезоння: «Погоджуюсь з Олександром Савицьким щодо наявності проблеми великої паузи перед початком сезону. Майже всі гравці на першому зборі вперше в сезоні стали на лід. Більшості гравців довелось навіть ставити техніку прийому передачі. Приємно, що гравці помітно додали за два збори. Нажаль всіх найсильніших ми зможемо зібрати лише на лютневому та березневому зборі. Це пов’язано з тим, що кілька виконавців готуються до чемпіонату світу разом з молодіжною збірною». Що ж до завдань, які тренерський штаб вирішуватиме на світовій першості, то Олександр Годинюк відповів категорично: «Лише перше місце. Про інше ми навіть і не думаємо».

Також було розглянуто заяву гравця Павла Легачова щодо визнання не недійсним його контракту із ХК «Донбас» (м. Донецьк). У своєму зверненні гравець зробив посилання на відповідні документи, в тому числі і на письмовий висновок експертної комісії, яка визнала підпис П.Легачова під контрактом з ХК «Донбас» не автентичним. Рішенням Виконкому з 24 листопада 2009 року гравець Павло Легачов визнається гравцем, який не має діючого контракту. В наступний дозаявочний період, що розпочнеться 14 грудня, він може поповнити ряди будь-якої команди, що бере участь у національній першості.

Джерело: ФХУ 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.018 секунди