Уже розпочалося проектування цього сучасного об’єкта. Спорткомплекс матиме ігровий зал з трибуною для глядачів, плавальний басейн і ковзанку. Гроші на розробку проекту вже виділила обласна рада
Автор: Анна Яцук
Дата: 09/12/09 09:59
 
Проект спорткомплексу у м. Рівне (Мал. Рівненська ОДА)
Питання будівництва сучасної спортшколи у Рівному нарешті зрушило з місця. Обласна рада виділила один мільйон гривень для виконання проектних робіт. Тендер на виготовлення виграв один з рівненських науково-дослідних інститутів. Уже й проект почав розробляти.
— Для визначення генерального проектувальника об’єкта було проведено тендер, — розповідає начальник головного управління з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА Михайло Кирийчук. — До участі було запрошено дві проектні організації — Рівненська філія “ДІПРОМІСТО” та ВАТ “КиївЗНДІЕП”. Переможцями стали рівняни. Так сталося не тому, що ми до своїх більш прихильні, а через те, що за ціновою пропозицією їхній проект був більш економічно вигідний. За нього вони захотіли 800 000 гривень, у той час як кияни — 1 800 000 гривень. Рівняни ж запропонували будувати три корпуси спортшколи окремо. Для початку зведемо ігровий зал з можливістю трансформації для проведення шоу-програм. Потім, коли будуть гроші, добудуємо інші корпуси.
Ділянку для будівництва дитячо-юнацької школи вже обрали. Розташована вона у мікрорайоні Ювілейному на вулиці Макарова — між поліклінікою №3 та групою відомих супермаркетів. Нині там чисте поле з людськими городами. Але вже у наступному році будівельники планують звести хоча б коробку спорткомплексу. Передбачено, що ігровий спортивний зал буде з трибуною для глядачів на 3 000 місць. Пізніше зведуть 50-метровий плавальний басейн на десять доріжок. Також не обійдеться і без критої льодової ковзанки. Досвід у будівництві такої сучасної споруди рівняни частково перейняли у білорусів, до яких нещодавно їздили дивитись схожий спорткомплекс. Втім, будувати спортшколу за проектом сусідів у Рівному не будуть.
— Передавати свій проект спортшколи безкоштовно білоруси, звичайно, не збиралися, — розповідає начальник відділу у справах фізичної культури і спорту Рівенської обласної державної адміністрації Микола Петренчук. — А купувати у них ми вирішили недоцільно. Адже наші рівненські фахівці можуть спроектувати не гірший, та ще й гроші за це отримають немалі. Скільки буде коштувати повне зведення спорткомплексу — поки сказати важко. Але повірте, це будуть шалені гроші.
Проект будівництва спорткомплексу має бути завершений у кінці грудня. Чиновники сподіваються, що у наступному році зведуть хоча б першу частину спортивної школи.

Джерело: ОГО.ua 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.021 секунди