Автор: ФХУ
Дата: 25/06/10 17:46
 
Керівництво Мінсім'ямолодьспорту (Фото: ФХУ)
Сьогодні, 25 червня 2010 року, відбулася прес-конференція за підсумками 100 днів діяльності Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту. Міністр Равіль Сафіуллін розповів ЗМІ про погану спадщину, яка дісталася новій команді від попередників, про нову стратегію розвитку спорту та перші досягнення в її реалізації, напрацювання у сфері захисту прав дітей, оздоровлення, сімейної і молодіжної політики.
- За 100 днів підготовлено основу нової Стратегії розвитку спорту, розроблена система моніторингу та якісного контролю роботи Міністерства та його структурних підрозділів на місцях - серед іншого розповів в ході прес-конференції Равіль Сафіуллін, - Створено Стабілізаційний фонд для потреб спорту, куди будуть залучатися кошти з різних джерел. Фонд забезпечить чітке дотримання спортивного календаря.
Введено єдиний електронний реєстр всіх спортивних споруд, закладів оздоровлення і відпочинку в Україні, щоб у нас було чітке розуміння - в якому стані знаходяться наші спортивні бази, що потрібно робити і скільки для цього необхідно коштів. Це дозволить зупинити відтік державних об'єктів в приватні руки. Адже погодьтеся, це неправильно, коли, наприклад, держава передає в оренду київський Палац Спорту його трудовому колективу, а потім платить за проведення спортивних заходів орендну плату мінімум 65 тисяч гривень на добу. Чому Палац Спорту до цих пір не в нашій сфері управління?
Першою ластівкою відновлення спортивної інфраструктури в країні стала нова Всеукраїнська програма «1000 майданчиків». Вже відкрито два спортивних багатофункціональних майданчика у Києві та Макіївці (Донецька область), де можна займатися різними видами спорту.
Цього року почнеться будівництво п'яти льодових ковзанок за програмою «Хокей України» - в Києві (Дарниця), Львові, Луганської області. Два інших місця будівництва будуть названі найближчим часом. У наших планах, починаючи з 2011 року, щорічно будувати в Україні по 15 критих льодових ковзанок, 15 п'ятдесятиметрова басейнів, 200 багатофункціональних майданчиків.
Підготовлена програма створення 5 олімпійських баз, 300 фізкультурно-оздоровчих комплексів (де можливо будуть передбачені і льодові катки). Зараз вивчаємо проекти комплексів у США та Канаді. Дайте час - все побудуємо.
Дуже важливо добре провести підготовку до перших Юніорських Олімпійських ігор, які відбудуться в серпні 2010 року в Сінгапурі. 53 українських спортсмени з 19 регіонів здобули право участі в них, що дозволило Україні за цим показником увійти в 10-ку кращих у світі.
Для України справа честі провести ЄВРО-2012 в чотирьох містах: Київ, Донецьк, Харків та Львів. Також треба добре провести в 2011 році в Києві чемпіонат світу з хокею в Першому дивізіоні.


Як йде справа з відкриттям льодового катка у Харкові?

Через два місяці я думаю, ми його відкриємо.


Як Міністерство займається питанням популяризації спорту на українському телебаченні - показ ігор Чемпіонатів України з хокею, гандболу, інших видів спорту?

Ви самі розумієте, як складно вирішувати такі питання, щоб український спорт показували по ТБ, але я вважаю, що Міністерству треба мати свій телевізійний канал, де ми зможе показувати весь спорт.

На завершення прес-конференції Равіль Сафіуллін підбив підсумок:
- Про виконану роботу Міністерством за 100 днів повинні ставити оцінку не ми собі самі, а спортсмени, діти, їх батьки та ЗМІ.
Для нас важливо зробити основний акцент на відродження дитячого спорту, починаючи з дошкільного віку, сім'ї, школи. Треба міняти психологію і ставлення до спорту: герої спорту, а вони у нас є, і саме на них повинна дорівнювати підростаюче покоління, адже спорт - це здоров'я нації.


Джерело: ФХУ 
 
1.   Ilya   25/06/10 18:00    

Не, ну я фигею!

Введено єдиний електронний реєстр всіх спортивних споруд, закладів оздоровлення і відпочинку в Україні, щоб у нас було чітке розуміння - в якому стані знаходяться наші спортивні бази, що потрібно робити і скільки для цього необхідно коштів. Це дозволить зупинити відтік державних об'єктів в приватні руки.
Избирательная логика какая! Значит никому нельзя, а кое-кому (долгострой на Теремках) можно? :O


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.019 секунди