Автор: Укрінформ
Дата: 31/08/10 13:46
 
Паркан на вул. Шалетт (Фото: СТБ)
Працівники міліції діяли у рамках службових повноважень під час інциденту, викликаного будівництвом льодового комплексу в Дарницькому районі столиці. Про це заявив в.о. начальника Відділу зв'язків з громадськістю ГУ МВС України у м.Києві Володимир Дмитренко, передає кореспондент Укрінформу.
Представник столичної міліції поінформував, що вчора у Дарницькому районі Києва, де заплановано будівництво нового льодового комплексу для фігуристів, стався інцидент за участю жителів району. "На основі оформленої проектної документації, зокрема, дозволу на підготовчі роботи, виданого 27 серпня КМДА, будівельники почали рити траншею. Це викликало протести у мешканців будинків, які розташовані поруч, тому екскаватор припинив роботу й поїхав. Люди стали засипати траншею лопатами", - розповів В.Дмитренко.
Він зазначив, що міліція не втручалася у ситуацію до того часу, поки один з членів ініціативної групи не став "ображати правоохоронців, провокуючи конфлікт".
Чоловіка було затримано, незабаром суд розгляне питання щодо його покарання.
Як повідомлялося раніше, наприкінці липня Кабінет Міністрів України передав у постійне користування ДП "Національний спортивний комплекс "Олімпійський" земельні ділянки, на яких розташовані тренувальна ковзанка "Крижинка", тенісні корти та готель "Спорт". На цьому місці до Євро-2012 мають побудувати багаторівневу споруду зони гостинності.
Замість "Крижинки" влада пообіцяла побудувати нову криту льодово-тренувальну ковзанку у Києві за адресою вулиця Шалетт, 6 у Дарницькому районі. Проти цього рішення виступили місцеві мешканці. Зараз на місці майбутньої льодової споруди знаходиться стадіон, поруч з яким розташовані дві школи.
Льодовий комплекс планується зробити базовим для національних команд із фігурного катання, шорт-треку та хокею.

Джерело: Укрінформ

Відео по темі:
 
 
1.   Ilya   31/08/10 13:59    

Він зазначив, що міліція не втручалася у ситуацію до того часу, поки один з членів ініціативної групи не став "ображати правоохоронців, провокуючи конфлікт".
Чоловіка було затримано, незабаром суд розгляне питання щодо його покарання.
О, наконец-то милиция начала исполнять свои обязанности! B)


2.   Киевлянин   01/09/10 11:09    

Документация на подготовительные работы была получена 31.08 в которой указано, что работы можно начинать не ранее семи!!! дней, т.е. 7 сентября
А забор начали устанавливать ещё в июле
Вопрос для тупых!
Так какие обязанности выплняет милиция?
Скорее заказ она выполняет!
Начальник этого РОВД является родственником одного из будущего владельца этого катка
А у нас всё борются с коррупцией
Куча инстанций разрешительных
А организация устанавливает забор на детском стадионе и роет котлованы без единого разрешения


3.   Ilya   01/09/10 13:08    

Начальник этого РОВД является родственником одного из будущего владельца этого катка
А можно пофамильно? Владельцем катка является ДП "Центральна дирекція з реконструкції спортивних споруд", это государственная собственность, про какого именно "владельца катка" идет речь? Если у вас есть факты, то соответвующие органы вас внимательно выслушают! ;)


4.   місцевий   02/09/10 12:52    

Взагалі-то це не Дарницький р-н, а Дніпровський.


Всього : 4, на сторінці: 4

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди