Інтерв’ю з заступником голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
Автор: ФХУ
Дата: 04/09/10 16:01
 
Сергій Левцов (Фото: ФХУ)
Срібний призер останнього чемпіонату України – ХК «Беркут» - змінює свою назву. Чутки про це ходили все міжсезоння і ось тепер перший віце-президент клубу Сергій Левцов офіційно заявив про створення нового хокейного бренду. В наступному чемпіонаті України виступатиме ХК «Поділ» (м. Київ).

Київський «Беркут» змінює свою назву. Звідки виникла ідея створення нового бренду?

«Беркут» змінює свою назву. В новому сезоні команда носитиме назву хокейний клуб «Поділ» (м. Київ). Звідки виникла ця назва? Команда виступатиме за підтримки Подільської районної в місті Києві державної адміністрації та Федерації хокею міста Києва. ХК «Поділ» стане вершиною хокейної піраміди. В програмі соціально-економічного розвитку Подільського району заплановане будівництво спортивного льодового комплексу за адресою вул. Фрунзе, 99 (біля стадіону «Спартак»). На це планується виділити 20 мільйонів гривень. На базі цього комплексу буде створено ДЮСШ. Наразі ми погоджуємо документи з київською владою. У нас є підтримка з боку Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту в особі Сисюка Вадима Миколайовича. Тобто ми з усіх сторін намагаємося прискорити цей процес.
Переформатування команди відбувається не лише задля створення дорослої команди, а й для створення школи. Ми розраховуємо на підтримку не лише бізнесу, а й державних органів влади. Ми хочемо розвивати дитячий хокей.
Окрім цього у нас новий президент – це Роман Яцишин. Це бізнесмен, він займається хокеєм в нашій команді. Я буду першим віце-президентом команди.

Як давно виникла ідея формування повноцінної клубної інфраструктури?

Ця ідея виникла рік тому. За тиждень до старту чемпіонату України ми отримали змогу замінити «АТЕК» в чемпіонаті. У нас була аматорська команда «Беркут», тож в чемпіонаті України ми виступали під цією назвою. На цей рік ми підійшли до вирішення питання більш серйозно, більш глобально.

Гроші в районному бюджеті закладені вже на цей рік?

Гроші цього року, а це 500 тисяч гривень, закладені на проектні роботи. Що ж до будівництва льодової арени, то гроші на це – 20 млн. гривень – закладені в проекті бюджету на наступний рік. На сьогоднішній день розпорядження на проектування знаходиться в Київській державній адміністрації, було кілька зауважень, які ми виправили. Через місяць-два це розпорядження вийде і ми почнемо проектні роботи. Паралельно ми подали клопотання на виділення земельної ділянки. Я сподіваюсь, що на початку наступного року ми проведемо тендер на будівництво. Весною, максимум на початку літа, наступного року ми плануємо розпочати будівельні роботи. Тож загалом ця програма розрахована на два роки. Через два роки я сподіваюсь побачити перші групи юних хокеїстів в нашій ДЮСШ.

Розкажіть будь-ласка про проект льодової арени.

Льодову арену ми будемо будувати за аналогом спортивних споруд Донецька, Херсона та Калуша. Тобто буде використовуватись проектна база програми «Хокей України». Нас в цьому питанні підтримують Федерація хокею міста Києва та Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Будівництво арени планується проводити лише за кошти районного бюджету?

Наразі так. Але ми ведемо перемовини з Міністерством. Якщо ми отримаємо фінансову підтримку від них, то арена буде більшою. Наразі суми у 20 мільйонів гривень достатньо для будівництва льодової арени на кшталт ковзанок за програмою «Хокей України». Також ми ведемо переговори з заступником мера столиці. Можливо, отримаємо підтримку від міста. Гадаю, загальними зусиллями ми прийдемо до максимального результату.

Які завдання стоять перед ХК «Поділ» в новому сезоні?


Задача однозначна – перемогти. Амбіції нашого клубу не змінились, ми будемо боротись лише за золоті нагороди. Зараз ми підбираємо склад. До Донецька ми приїхали у експериментальному складі, привезли чимало молодих гравців, декілька гравців перебувають на перегляді. Остаточний склад команди буде сформований ближче до 20 вересня. Минулого сезону через ряд обставин ми не змогли виграти чемпіонат, але цього сезону ми збираємось зробити крок вперед.

Чи є у клубу плани участі в іноземних чемпіонатах?


Звичайно, що такі амбіції у нас є, але одних амбіцій мало. Необхідно отримати сильну фінансову підтримку. Районні та міські бюджети не можуть забезпечити клуби потужним фінансуванням. Влада може допомагати розвивати дитячі школи, фінансувати будівництво спортивних споруд. Для участі команди в іноземних лігах потрібні спонсори. Але для того, щоб отримати солідну спонсорську підтримку потрібно добре проявити себе в національній першості. Цього року у нас більше спонсорів, ніж минулого. Ми будемо розвивати новий бренд нової київської команди – ХК «Поділ».

Джерело: ФХУ 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.019 секунди