Автор: Мінсім'ямолодьспорт
Дата: 22/09/10 17:15
 
Прес-конференція С. Глущенка та О. Лащука (Фото: Мінсім'ямолодьспорт)
В зв’язку з облаштуванням зони гостинності на території, прилеглій до стадіону НСК "Олімпійський", зокрема на земельних ділянках ДП ЛТК "Крижинка" та МДП "Тенісні корти" Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту запропонувало спортсменам, які тренувалися на МДП "Тенісні корти", займатися на кортах Льодового стадіону в Києві по вулиці Академіка Глушкова, 9. Про це повідомив під час прес-конференції у вівторок, 22 вересня, заступник Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту Сергій Глущенко. Він зазначив також, що лише після введення в експлуатацію критого льодово-тренувального катка в Києві по вулиці Міста Шалетт, 6, почнуться роботи зі знесення ДП ЛТК "Крижинка".
Сергій Глущенко наголосив, що Україна активно готується до проведення Євро-2012, однією з головних арен фіналу чемпіонату Європи 2012 року з футболу має стати столичний НСК "Олімпійський", відкриття якого планується на червень 2011 року. "Проведення чемпіонату є справою честі для нашої держави, кожного, хто так чи інакше причетний до підготовки цієї спортивної акції. Сьогодні міжнародні фахівці відзначають, що Україна впродовж півроку зробила більше в підготовці до Євро-2012, ніж за попередніх три", - сказав заступник Міністра.
Сергій Глущенко нагадав, що облаштування багаторівневої споруди зони гостинності на території, прилеглій до стадіону НСК "Олімпійський" (на земельних ділянках ДП ЛТК "Крижинка", МДП "Тенісні корти" та ДП "Готель "Спорт") є вимогою УЄФА, яку Україна зобов’язана виконати, що й було передбачено Постановою Уряду від 16 червня 2010 року "Деякі питання будівництва та облаштування зон гостинності для проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу". При цьому він додав, що за рішенням Кабінету Міністрів, у проекті облаштування зон гостинності має бути передбачено після завершення чемпіонату будівництво на земельних ділянках критих льодово-тренувального катка, залу для ігрових видів спорту та тенісних кортів. Відповідні пропозиції та програми вже готуються Міністерством.
"Це будуть сучасні, світового рівня споруди, з якими не можуть сьогодні конкурувати ані "Крижинка", ані "Тенісні корти" , - зазначив заступник Міністра і додав, що стосовно МДП "Тенісні корти" ще в 2009 році Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій дав висновок про те, що споруда знаходиться в аварійному стані і не є придатною до експлуатації. " І в такому стані тисячі спортивних споруд в Україні, оскільки впродовж двох десятиліть Україна не розвиває спортивну інфраструктуру", - сказав Сергій Глущенко. Саме для володіння реальною картиною, для розбудови інфраструктури та контролю за використанням спортивних споруд Міністерство завершує створення Електронного реєстру спортивних споруд в Україні.
Керівник управління справами Міністерства Олег Лащук зазначив під час прес-конференції, що в зв’язку з будівництвом та облаштуванням зон гостинності для проведення фінальної частини Євро-2012 та на виконання Розпорядження уряду від 18 серпня цього року ("Про реорганізацію державних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту"), Міністерства видало накази про реорганізацію низки державних підприємств (шести ДП) шляхом приєднання до державного підприємства "Об'єднання спортивно-господарських споруд" та визначило останнє їх правонаступником. Серед цих підприємств - ДП ЛТК "Крижинка", МДП "Тенісні корти" та ДП "Готель "Спорт". Водночас, працівники, які обслуговували ці підприємства, зможуть при бажанні залишитися працювати й далі.
При цьому Сергій Глущенко наголосив, що керівництво Міністерства стоїть на позиціях того, що державні підприємства мають приносити прибутки державі, працювати на розвиток спорту в Україні. "Натомість нове керівництво під час приходу у Міністерство застало ситуацію, при якій лише одиниці з кількох десятків державних підприємств, які належать до сфери управління відомства, мали прибутки, до того ж досить мізерні, а сукупно діяльність всіх підприємств була збитковою", - сказав заступник Міністра.
Заступник Міністра також запевнив, що відбудуться згідного календарного плану всі тренувальні збори збірної команди України з художньої гімнастики, які проводилися в залі МДП "Тенісні корти", і Міністерство готове проплатити збори, як це й є зазвичай, в Берегово на Закарпатті, а з травня 2011 року можливість проводити тренувальні збори збірній буде надана в столичному ЗАТ "Палац спорту".

Джерело: Мінсім'ямолодьспорт

Відео по темі:
 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди