Автор: Михайло Чубай
Дата: 21/10/10 12:04
 
Проект спорткомплексу у м. Рівне (Мал. Рівненська ОДА)
Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії обласної ради. Окрім цього обранці приймали рішення щодо ремонту доріг, придбання квартири спортсмену, будівництва школи у Володимирецькому районі.
Перший крок до зведення Палацу спорту в Рівному зроблено. Землю під його будівництво вже виділено (вул. Макарова), тепер залишається знайти гроші на реалізацію цього проекту. Та обранці переконані, що такі гроші знайдуть, оскільки протягом останніх двох років проблема була лише в земельній площі й сьогодні вона зникла.
Окрім цього, депутати розглянули фінансування будівництва доріг, шкіл та лікарень. Найбільше коштів – 10 мільйонів гривень – депутати виділили на ремонт доріг. А ще погодилися придбати квартиру рівненському спортсмену Олегу Омельчуку. Також з обласного бюджету отримають гроші під певні програми декілька районів області.
Як розповів голова бюджетної комісії облради Олег Хомич, найбільша сума в розмірі 3,5 млн грн з обласного бюджету направлена на будівництво школи у Володимирецькому районі.

Джерело: Рівнеський репортер
 
1.   Віктор   11/12/12 11:22    

Макет нагадує елітну птахоферму а не палац!


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди