Автор: Михайло Мельник
Дата: 05/11/10 19:58
 
В. Сисюк (Фото: Ю. Ільєнко)
Навесні наступного року Україна прийматиме два чемпіонати світу з хокею. Першість світу серед юніорів відбудеться у Донецьку (27 березня - 2 квітня), а чемпіонат світу серед чоловіків у першому дивізіоні пройде у Києві (17-23 квітня).
"Ми сейозно готуємося до цих вагомих подій в житті країни, - зазначив сьогодні під час прес-конференції в Укрінформі президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін. - Повним ходом йде реконструкція київського Палацу спорту та донецького Палацу спорту "Дружба" - домашніх арен чемпіонатів. Всі роботи тривають згідно із графіком, і вже на початку березня обидві арени працюватимуть на повну потужність".
За словами заступника міністра у справах сім'ї молоді та спорту Вадима Сисюка, Президент України Віктор Янукович акцентує увагу на важливості будівництва спортивних об'єктів в країні. В.Сисюк нагадав, що наприкінці вересня на засіданні Гуманітарної Ради під головуванням Президента, присвяченій розвитку фізичної культури і спорту, Глава держави підтримав ініціативу побудови щорічно 15 льодових ковзанок в Україні.
"Для реконструкції Палаців спорту у Києві та Донецьку кошти також виділено з дербюджету, - сказав заступник міністра. - Після проведених робіт оновлений столичний Палац спорту вміщуватиме близько 6700 глядачів. Нині ведеться повне переобладання споруди. Це буде найкраща хокейна арена в Україні. У Донецьку буде виконано менший обсяг робіт, і вже у лютому на цій льодовій арені пройдуть тестові матчі чемпіонату України. Всі заходи з реконструкції арен безпосередньо контролються віце-прем'є-міністром Борисом Колесніковим".

Джерело: Укрінформ 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди