Президент звільнив Саламатіна з посади гендиректора Державної компанії з експорту і імпорту продукції і послуг військового і спеціального призначення і призначив директором "Укроборонпрому".
Автор: ТСН
Дата: 05/01/11 12:10
 
Д. Саламатин (Фото: ФХУ)
Президент Віктор Янукович призначив народного депутата з фракції Партії регіонів Дмитра Саламатіна генеральним директором нещодавно створеного Державного концерну "Укроборонпром". Про це говориться в указі президента №2 за 2011 рік, що опублікований на сайті глави держави.
Указом №1 за 2011 рік президент звільнив Саламатіна з посади гендиректора Державної компанії з експорту і імпорту продукції і послуг військового і спеціального призначення.
Раніше, 28 грудня 2010 року, Янукович наказав створити державне господарське об'єднання "Укроборонпром".
Крім того, президент ухвалив, що генеральний директор "Укроборонпрому" буде призначатися ним за поданням прем'єра.
Своєю постановою № 1221 від 29 грудня 2010 року Кабінет Міністрів утворив Державний концерн “Укроборонпром”, до складу якого увійшли підприємства “Укрспецекспорт”, “Укроборонсервіс”, “Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма “Прогрес”, “Укрінмаш”, “Спецтехноекспорт”, “Промоборонекспорт” та “Зовнішньоторговельна фірма “ТАСКО-експорт”.
9 грудня Янукович доручив уряду до 10 січня 2011 року створити "Укрборонекспорт" з держпідприємств, що займаються розробкою, виготовленням, реалізацією, ремонтом, модернізацією та утилізацією озброєння і військової техніки.
Нагадаємо, Дмитро Саламатін є одним з семи депутатів, щодо яких були пред'явлені претензії депутатам-"бютівцям", які потерпіли під час бійки в сесійній залі Верховної ради.

Джерело: ТСН 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.033 секунди