Автор: ФХУ
Дата: 28/01/11 09:24
 
О. Савицький (Фото: ФХУ)
27 січня відбулося засідання виконавчого комітету Федерації, на якому був заслуханий звіт старшого тренера молодіжної збірної команди України Олександра Савицького про участь та результат команди в чемпіонаті світу в Білорусі.
Олександр Валерійович у своєму звіті віддав належне самовіддачі підопічних, але при цьому визнав слабкі сторони команди: «До гравців в плані самовіддачі у мене претензій немає. Кожен гравець кидався під шайбу, деякі виступали з травмами. Але за рахунок однієї мужності неможливо обіграти суперника. Що нам заважало виступити більш гідно? В першу чергу – низький рівень індивідуальної майстерності спортсменів, а також відсутність конкуренції». В цілому члени Виконкому висловили незадоволення результатом виступу молодіжної збірної команди України. «Ми не можемо вважати такий виступ гідним. Коли ми програємо суперникам нашого рівня з великим рахунком, складно знайти об’єктивні причини. Вважаю результат команди незадовільним», - зазначив президент Федерації Анатолій Брезвін. Додамо, що контракти з тренерським штабом команди не продовжено.
Про хід підготовки юніорської збірної команди України до домашнього чемпіонату світу звітував старший тренер команди Олександр Годинюк, якого всі члени Виконкому привітали з Днем народження. «Підготовку розпочали в листопаді в Херсоні, де створено всі умови для нормальної роботи спортсменів. Далі працювали у Києві. Кожен збір у нас був різноспрямований. – Повідомив Олександр Годинюк. – Перший збір носив педагогічний характер, команда працювала на дисципліна. Під час другого збору з нами працював відомий північноамериканський фахівець Борис Дороженко, який допоміг нам вивести деякі елементи катання гравців нашої команди на новий якісний рівень. Лише під час наступного збору у нас заплановані контрольні ігри – ми виступатимемо на міжнародному турнірі в Угорщині». Також наставник юніорської збірної ознайомив членів Виконкому з колом кандидатів до складу команди та поділився своїми планами щодо заключного етапу підготовки до чемпіонату світу в Донецьку.
Взявши до уваги звіти старших тренерів молодіжної та юніорської збірних команд України, члени Виконкому розглянули шляхи покращення процесу підготовки резерву збірних команд України. Зокрема, на виконання положень Державної цільової соціальної програми «Хокей України» було ухвалено концепцію створення спортивно-методичного центру «Українська академія хокею». Центр планується створити на базі Республіканського вищого училища фізичної культури за сприяння та підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Згідно концепції, щорічно починаючи з цього року до «Академії» буде відбиратись по 20 найперспективніших хокеїстів України починаючи з гравців 1998 р.н. Перший випуск заплановано на 2016 рік. На той час в центрі будуть постійно навчатись 100 хокеїстів в п’яти вікових групах.
Не залишили без уваги члени Виконкому і питання підготовки нашої держави до проведення чемпіонату світу серед юніорів в Донецьку та чемпіонату світу серед чоловіків у Києві. Віце-президент Федерації Олександр Сопіт поінформував про хід робіт з реконструкції столичного Палацу Спорту, тестовий запуск якого планується на другу половину березня, а також представив план маркетингової кампанії обох турнірів. Наступного тижня представники Федерації на чолі з Анатолієм Брезвіним виїдуть до Донецька з метою ознайомлення з ходом реконструкції Палацу Спорту «Дружба» та вирішення інших питань, пов’язаних з організацією та проведенням чемпіонату світу серед юніорів у столиці Донбасу.

Джерело: ФХУ 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.021 секунди