Автор: Закарпаття online
Дата: 03/02/11 10:56
 
Герб Мукачеве
Свого часу Уряд України ухвалив рішення за Програмою «Хокей України», яка передбачала спорудження в кожній області льодового палацу. За цією Програмою Мукачева виграло транш і розпочало всі необхідні роботи. Але гроші на будівництво так і не надійшли.
Минулого року довелося призупинити діяльність міського комунального підприємства "Льодовий палац" через відсутність фінансування. На щастя, нинішній Уряд підтвердив намір фінансувати цю програму, однак було вирішено змінити генпідрядника.
На 5 сесії Мукачівської міської ради 6-го скликання було ухвалено рішення припинити право користування земельною ділянкою держпідприємства "Центральна дирекція управління та реконструкції спортивних споруд" й надала дозвіл на виготовлення технічної документації за посвідченням права на постійне користування землею держпідприємству "Льодові арени" для будівництва та обслуговування спортивної споруди зі штучним льодом у Мукачеві.

Джерело: Закарпаття online
 
1.   Николай   07/02/11 10:57    

Обещают, обещают, и крытый бассейн обещали, пять лет прошло, а они все еще обещают, хотя Мукачево, наверное, единственный город в Украине, где мэра нельзя ни в чем обвинить. Надеюсь с ледяной ареной ситуация будет иная, тем более, что оборудований по словам мэра закуплено на 5 млн. грн. Все это я не написал бы, если вчера на радио Эра не слышал бы про эту «новость» Как то чувство гордости охватило, ведь города куда более больше чем наш, не всегда имеют возможность осуществить такой проект. И с наполненной воздухом грудью позвонил другу, что бы рассказать ему, а его ответ поразило меня, наверное, так же как и вас поразило бы, «а зачем, лучше б новый клуб построили»


2.   Вась   09/02/11 01:26    

Николай, забей многим закарпатцам лишь бы быкарню построить чтоб можно было пободатся


Всього : 2, на сторінці: 2

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.008 секунди