Автор: РБК-Україна
Дата: 24/02/11 11:08
 
Лого Майстер - Профі Україна
ДП "Льодові арени" оголосило тендер на побудову в березні-червні 2011 р. гелікоптерного майданчика з пасажирським терміналом пропускною спроможністю п'ятдесят пасажирів/годину з під'їзною дорогою (с.Пекарі Канівського району Черкаської області за 86 млн 968 тис. 309,2 грн. Про це йдеться у тендерній документації на офіційному порталі державних закупівель.
Тендер проводиться за процедурою закупівлі у одного учасника. Єдиним учасником переговорів є ТОВ "Завод Майстер-Профі Україна".
Розпорядником коштів є Нацагентство з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 р.
Проект виконуватиметься на державні кошти.
Нагадаємо, що у грудні 2010 року ДП "Льодові арени" замовило у ТОВ "Завод Майстер-Профі Україна" за процедурою закупівлі у одного учасника будівельні роботи з будівництва критої спортивної арени зі штучним льодовим покриттям в м. Києві по вул. Міста Шалетт. Також ТОВ "Завод Майстер-Профі Україна" виграло тендер на будівництво ще однієї критої спортивної арени зі штучним льодовим покриттям у м. Донецьк по вул Щетиніна.

Джерело: РБК-Україна 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.029 секунди