Автор: Харківська ОДА
Дата: 31/03/11 14:26
 
Відкриття Льодової Арени у Харкові (Фото: Харківська ОДА)
Сьогодні в Харкові відбулася урочиста церемонія відкриття нового критого хокейного поля «Салтівський лід». Участь у заході взяли голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, голова Харківської облради Сергій Чернов та Харківський міський голова Геннадій Кернес.
«Сьогоднішня подія - приклад того, як спільними зусиллями Кабінету Міністрів, територіальних громад області та міста ми відкрили для юних харків'ян нову спортивну школу зі штучним льодом, - сказав Харківський міський голова Геннадій Кернес, виступаючи на церемонії відкриття хокейного поля. - Все, що ми робимо, ми доводимо до кінця. Відкриття Льодового палацу для дітей - це ще один приклад нашого успішного партнерства з державною владою. З сьогоднішнього дня юні харків'яни - господарі нового льодового палацу. Я впевнений, що спортивні результати наших молодих спортсменів не змусять себе чекати».
У свою чергу голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін зазначив: «Історія будівництва цієї критої льодової арени була по-своєму цікавою і повчальною. Але найголовніше, що спільними зусиллями територіальної громади та центральних органів влади ми завершили будівництво цього об'єкта, який буде довгі роки служити багатьом поколінням прекрасних і талановитих харківських дітей. Дуже хочу, щоб ця льодова арена виховала нових чемпіонів світу, Європи та олімпійських чемпіонів, а найголовніше - здорових, щасливих і впевнених у собі людей».
Голова ХОДА також підкреслив, що історія будівництва льодового катка - це унікальна можливість переконатися в тому, наскільки серйозні вплив і взаємини центральних і місцевих органів влади, наскільки вони конструктивні, наскільки більше можна зробити добрих справ, коли є взаєморозуміння, і як складно щось робити , коли територіальну громаду півторамільйонного міста не помічали, не хотіли вникати в проблеми і допомагати.
Михайло Добкін також повідомив, що розмовляв з віце-прем'єр-міністром - міністром інфраструктури України Борисом Колесніковим про подальші плани. Зокрема, обговорювалося питання будівництва ще однієї такої арени.
«У 2013 році буде виділятися фінансування на будівництво ще одного такого об'єкта в Харкові. До цього ми підберемо необхідну земельну ділянку, це має бути або Олексіївка, або район ХТЗ, але остаточне рішення ухвалить територіальна громада », - зазначив Михайло Добкін.
Щоденно на ковзанці буде проводитися навчально-тренувальна робота для 3 груп підготовки вищих досягнень – 28 вихованців, 14 груп спеціалізованої базової підготовки – 129 вихованців, 8 груп початкової підготовки – 96 вихованців (усього 25 груп, 253 вихованця). В споруді очікується постійний режим роботи з 8.00 до 23.00. Щоденно після закінчення навчально-тренувальної роботи та вільний від занять час мешканцям міста планується надавати платні послуги. Кошти, отримані від платних послуг, планується направити на утримання приміщень об’єкту та проведення поточних ремонтів.

Довідка

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2007 р. №438 „Про затвердження Порядку використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для створення та розвитку матеріально-технічної бази спорту вищих досягнень” в 2007 році з державного бюджету Мінсім’ямолодьспорту були виділені кошти на будівництво в м. Харкові нової спортивної споруди зі штучним льодом.
Відповідно до балансової довідки державного підприємства „Центральна дирекція з управління та реконструкції спортивних споруд” загальна вартість об’єкту складає 29 488 680, 99 грн.
Рішенням Харківської міської ради було виділено 7,0 млн. гривень на проведення робіт з будівництва інженерних мереж (водопостачання, водовідведення, зливова каналізація, теплотраса, електропостачання), обладнання трансформаторної підстанції, благоустрою прилеглої до споруди території.
На сьогодні завершуються усі роботи по отриманню згоди від Кабінету Мінстрів України про передачу даної спортивної споруди у власність територіальної громади м. Харкова та подальшою передачею його на баланс комунальному закладу „Міська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа Олімпійського резерву”, а також виділення додаткових асигнувань на його утримання.

Джерело: Харківська обласна державна адміністрація

Відео по темі:
 
 
1.   Андрій Ігорович   31/03/11 15:32    

Не прошло и трёх лет.


2.   Ilya   31/03/11 16:34    

Каких трех? :/ Каток начали строить в сентябре 2007 г


3.   Андрій Ігорович   31/03/11 17:10    

Я говорю об обещаниях открыть, а не от даты строительства.


Всього : 3, на сторінці: 3

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.025 секунди