Автор: Мінсім'ямолодьспорт
Дата: 04/04/11 16:28
 
Юніорська збірна святкує перемогу (Фото: Офсайт Чемпіонату Світу)
Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін привітав юніорську збірну команду України з хокею із перемогою на Чемпіонаті світу у Другому Дивізіоні – Групі В та вихід юніорської збірної до Першого Дивізіону.
Голови Держслужби зазначив, що з-поміж шести команд учасників змагань українська збірна показали найкращий результат, забивши за п'ять ігор 51 шайбу. Такі результати українських хокеїстів підтверджують, що Україна спортивна держава із великими можливостями.
Равіль Сафіуллін також висловив окрему подяку президенту Федерації хокею України Анатолію Брезвіну, тренеру юніорської збірної команди України з хокею Олександру Годинюку та капітану команди Всеволоду Толстушкові за успішну підготовку підопічних та значний результат на змаганнях.
Чемпіонат світу з хокею серед юніорів U18 в Другому Дивізіоні – Групі Б проходив з 27 березня по 2 квітня 2011 року у Донецькому палаці спорту "Дружба". У змаганнях взяли участь юніорські збірні команди з України, Бельгії, Литви, Іспанії, Нідерландів та Китаю.
Збірна України за підсумковими результатами виборола перше місце, здобувши 15 очок та не програвши в жодному матчі. Слідом за Україною розмістились команди з Нідерландів – 11 очок, Литви – 9 очок, Іспанії – 7 очок. Китаю – 3 очка та Бельгії – 0 очок.

Джерело: Мінсім'ямолодьспорт 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.027 секунди