Автор Повідомлення

realdeal

ua
Повідомлень: 26

#356   07/07/12 11:26          
На разі щось забагато укр. хоків залишаються без клубу: Хміль, Сидоров, Мадера, Росляков, Радецький, Бєга, Щербатюк, Новиков, Васильєв не до кінця зрозуміло по Бондарєву. Певно, частина з них може опинитися в Соколі, але поки такої інформації нема.
Муханов та Фадєєв вже мабуть за віком не годяться, а Горулько - за рівнем.
А якщо пригадати тих, хто так і не зіграв в ПХЛ минулого сезону: Ігор Андрущенко, Олександр Шевченко, Слюсаренко, Легачов (лише 1 матч), Черниш, Корабчевський та ще багато хто, особливо серед молодих - то виглядає це все не дуже приємно. І хоча я не прихильник ліміту на легіонерів, але з нашими керманичами, може все таки і потрібно ввести більш жорсткі норми.
Сторінка створена за 0.018 секунди